Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník TommyPchalek
Vloženo 20.9.2019
Aktualizováno 21.9.2023

Vloženo: 08.07.2020, Uskutečněno: 25.06.2020, Stav tachometru: 30601 km, Zhlédnuto: 15x

Takže dlouho plánovaná oprava bouraného předku. Pár motorek jsem už do šroubku pod rukama měl, tady šlo převážně o to pochopit, jak to kluci Japonský mysleli u týhle mašiny, co se týče "co všechno odšroubovat" . Poradili jsme si s tím - pak je to už všechno jednoduchá mechanika - český člověk si poradí.
Chladič opraven v Novém Městě nad Metují u Habrmana, mohu jenom doporučit. Plasty svařovány v Šeřči (Petr Vláha - 777 934 412) milionkrát doporučuji!!

Zbývá dořešit drobnosti jako je blinkr, nebo stočení kotoučů (nové jsou jinak sjeté na průměru, než pracuje třmen), kosmetika (lak), plastové napínáky plynových lanek, svařit topcase + sehnat opěrku spolujezdce, chybějící vibrační gumy do držáků kufru, přeleštit světlo,...

Motorka nikam nezatáčí, rám nehodu ve 20km/h ani nepocítil

PS: Sada ložisek do krku od Tourmaxu má dvě spodní prachovky. Pokud tu jednu do té doby neztratím, tak přístí výměna ložisek může proběhnout ještě levněji a člověk nemusí připlácet za "originální" standartizované kuželíková ložiska.

bodlak2021 (2) napsal 12.07.2020 v 15:32

Dost dobrý.

Radus88 (8) napsal 10.07.2020 v 22:21

Pěkná práce

• V-Strom přední brzdy - výměna za čtyřpístky

Přední gumové brzdy byly na zabití - jsem holt zvyklý z lehčích motorek, že to zastaví na pětníku. Čas na změnu, nebudu ani první ani poslední, kdo to kdy na stromkovi udělal. Dost mi pomohly zahraniční fóra ohledně

Vloženo: 16.03.2023
    Uskutečněno: 01.02.2021