Honda XL 650V Transalp (2006)

Vlastník Nikobara
Vloženo 18.9.2019
Aktualizováno 18.9.2019

Hezký svezení, lehce se ovládá jede se na ni pohodově, je schopna frcet když chceš ale je spíš do pohody vysoký posez příjemná a pochyta spoustu nerovnosti

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Křeček - Benemoto (Benešo

První dojmy - Hned jak jsem se poprvé rozjel mě příjemně překvapilo jak lehce se ovládá a jak se sama jakoby ladí do zatáček. Jel jsem s ní z Benešova do Teplic. Po okreskach dálnici i město a úplně v pohodě. Krásně se mi radilo dobře brzdi motor táhne hezky od spoda

Motorku bych doporučil pro - Je to motorka typu cestovní enduro, tak se hodí pro ty kdo se chtějí vydat na výlet a můžou ji tam kde už není silnice úplně ideální a nebo cestovat dal užít si delší výlet několik dní. Je to zábavná motorka. Vyjet někam na kopec a šest a jen tak cumet na svět kolem?

Doplňky na motorce - Je trochu upravena, už jsem ji takto pořídil, kryt motoru padáky kufr a plotna givi jiné stupacky

Je to určitě druh motorky na cestování. Pohodlný vysoký posez to zaručuje. Myslím že s ní nebude problém jezdit mimo silnice. Polní lesní cesty nebo komunikace typu Rumunska Ruska Ukrajiny rozbitý cesty nebo prostě strašný takový univerzál kde už se silnickou jet nemůžeš s tímhle jedeš pořád v pohodě.

Dušan_Sihelský
Dušan_Sihelský napsal 21.11.20 v 08:28 10b.

Zajímavé . Co je v té kapličce ve plexi?

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.09.19 v 08:55 10b.