KTM EXC 300 (2006)

Vlastník Tabo
Vloženo 29.8.2019
Aktualizováno 29.8.2019

Dlouho jsem zvažoval jestli jít do SX nebo exc, nakonec padlo rozhodnutí na exc vzhledem k využití.

KTM EXC 200: Méně spojkovani, lepší spodek

První dojmy - Do ruky padla rychle, i když než jsem otevřel priveru poprvé bál jsem se co přijde. První jízda trvala na cestě asi 15 minut a nebyl to problém, ten přišel až při první návštěvě enduro okruhu, kdy po asi 30s jsem byl total k.o :D

Motorku bych doporučil pro - Po moji zkušenosti bych se toho nebál, jen byl ve střehu. Motorku vlastním necelý rok, najel jsem cca 30 mth a stále mám takové chvíle že dostanu pořádný kopanec kdo je pán ve skutečnosti :D

Dlouho jsem zvažoval co vlastně koupit. Nejvíce se mi ze začátku líbila 125sx, po uvážení váhy jsem se rozhodl že 125 nemá cenu. Potom jsem se dlouho porohlizel po 200exc a vypadalo to že to nakonec koupím, ovšem furt to bylo takové nijake a pocity byly smíšené. Po přečtení pár různých diskuzi kde 300 do začátku vymlouvali jsem měl obavy co asi vůbec očekávat a tak. Až se to prostě nějak stalo a já na vuzku vezl 300 stovku a čekal kdy přijde ta první sádra, jestli to bude jen co mě zavali při sundavani z vozíku nebo při "první" opravdové jízdě. První jízda proběhla po cestě kde jsem zjistil že jsem měl z toho mnohém větší obavy. Po ujetí pár km jsem se rozhodl navštívit chatu a okolní lesy, kde několik hodin bylo vše dobré, až tak, že jsem zapomněl na čem sedím a jak jsem z výjezdu že zatáčky zarval za 2 plný, tak jsem teprve pochopil co je to mrchu co tě hodí na zadek (naštěstí jen kolo) a udělá si opět ten počáteční respekt. Na první návštěvě jsem si vybral trat v okolí kde jsem jako malý jezdil Cross a znal jsem ji. Tam jsem zjistil jak člověk ztratí za pár let sílu a výdrž.

yurahudini
yurahudini napsal 19.08.20 v 10:11 10b.

Nechceš ji prodat? ?