Suzuki Boulevard C90 (2014)

Vlastník apavka
Vloženo 25.8.2019
Aktualizováno 25.8.2019

Velkej Macek, který váží přes 350kg a to je znát!

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora)

První dojmy - Asi tak tři roky po ni pokukuji a už je doma, přečetl jsem o C90 co šlo, ale skutečnost je vždy jiná. První km co jsem s ní jel domů z Kutné Hory byly o seznamování, ty rychlosti jsou trochu jinak dlouhé než u C50. Jednička je tak normální, ale dvojka už je delší tak do 60km/h,pak trojka od 80-100km/h atd., takže jsme se museli trochu seznámit. Hlavně v obci jsem musel do některých zatáček řadit i za jedna, prostě trochu nezvyk, ale po 150km jsem si myslím pochopil a už to nevnímám a je to mormál. V klidu si bublám okolo kila a užívám si tu jízdu na tom mackovi. Jen jsem myslel, že za tím velkým plégem budu schovaný, ale nad 110km/h lehké vibrace do helmy, tak se musím lehce přikrčit, ale zatím velká spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější asi pro toho, kdo si ji přeje, ale dobré by bylo aby už se na nějakém cruiseru svezl a nebyl z toho vyděšený.

Tak první zkušenosti jsem zmínil již výše, teprve se musíme seznámit, brzdy mi nepřijdou špatný jak jsem někde četl, ale krizovku jsem nezkoušel jen jsem ve 130km/h za ně vzal a hned tam bylo 70km/h samozřejmě jsem přibrzdil
i zadní, ale v Sosnový na kurzu říkali, že zadní brzda se používá jen do 15km/h. Tak nevim, ale já přibržďuji zadní. k

Slavec
Slavec napsal 03.04.22 v 15:07 9b.

Pěkný kousek.

stavros67
stavros67 napsal 08.04.21 v 12:06 10b.

moc pěkný stroj

apavka
apavka napsal 28.08.19 v 16:49

Chtěl bych Vám všem poděkovat za Vaše přání a popřát jenom šťastné a bezpečné km kolama dolů.

dzej.pi
dzej.pi napsal 28.08.19 v 10:30 10b.

Nádherná záležitost. Ať Ti "macek" dělá jen radost. J

žižala.
žižala. napsal 27.08.19 v 17:18 10b.

Supr stroj.