Suzuki GSX-S750 (2019)

Vlastník jard60
Vloženo 12.8.2019
Aktualizováno 12.8.2019

V Bráníku jsem si byl vyzkoušet předváděčku a moto mě zaujalo svou lehkostí, krásným designem a ochotou vždy jít do otáček a zatáček.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

Yamaha MT-07: Mám slabost na Suzuki

První dojmy - Objednal jsem ji a za 8 dní byla garági. Upřímně napsáno, hned do ruky mi nepadla. První kilometry jsem zápolil s nastavením páček, řadičky, zadní brzdy a hlavně s docela sportovně tvrdým podvozkem. Líbí se mi to, jak se všem líbí, je velice ovladatelná, zatáčky dává s lehkostí, jako málokterý bajk. Na displayi je vše, co potřebuješ. Někde jsm četl, že je nepřehledný, mě to vyhovuje.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil pro lidičky, co jezdí kratší a střední vzdálenosti zatáčkami, na příměstské i městské ježdění.

Doplňky na motorce - Zavazadlo je potřeba, koupil jsem tankbag na víčko nádrže od Givi 15 litrů.

Tento stroj jsem si vybral, protože jsem potřeboval polehčit a taky protože jsem na "starý" kolena chtěl moderní a novou motorku. Jelikož Jsem přesvědčen o vysoké spolehlivosti Suzuki a mám rád naked, koupil jsem GSX-S 750. Podvozek jsem změkčil, takže se nechá jet i trochu děravá silnice, ale ne zas moc. Přeci jen je jí nejlíp v zatáčkách na kvalitním povrchu. Spolujezdec asi nic moc. Jezdím sám, tak no problém. Pod zadní sedačkou je trochu prostor na vercajk, lékárničku, vestu, záznam o nehodě a ještě se tam může vejít pidipetka s vodou. Hodně bych vyzdvihl převodovku s krátkým bezchybným řazením. Cestovatel nejsem a protože sedlo je docela úzké, tipnul bych tak 250 km max. Motor (až ho zajedu) bude určitě super, brzdy s ABS na můj druh ježdění hodně dobré. V zrcátkách je vidět i co se děje za tebou, nejen lokty. Za mě je to krásný a solidně zpracovaný bajk.

krokoš
krokoš napsal 26.07.20 v 07:58 10b.

Zdravím rovesníka, pekná motorka, ja mám jej staršiu sestru GSX 750 Inazuma, teda, to nie je staršia sestra , ale jej babička, haha, nech ti slúži.

jiřus69
jiřus69 napsal 27.08.19 v 22:39 10b.

Parádní strojovna

ras62
ras62 napsal 12.08.19 v 20:17 10b.

no a na důchod litra

PSanec
PSanec napsal 12.08.19 v 20:05 10b.

Moc pěkná Suzina na starý kolena.Mám taky slabost pro značku Suzuki,Přeji jen super km.Pozor moc si neohobluj kolena v zatáčkách, v našem věku se to již hůře hojí.