Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník Daworsky
Vloženo 12.8.2019
Aktualizováno 12.8.2019

No co dodat, i když už nějaký ten pátek staral, přesto stále dravá a nebezpečná ?

První dojmy - V první chvíli jsem si říkal jestli má vůbec smysl tam řadit za2... strašně mě potahala za ruce, ale hned sme si sedli, až mi příjde divné že 4válec může takhle tahat zespodu ?

Motorku bych doporučil pro - Vyježděné jezdce a hlavně lidi s mozkem v hlavě!

Doplňky na motorce - Tlumič řízení, laděný výfuk SC project, přepákování

Přesedlání z cestovní motorky na supersport byl celkem náhlý. Akcelerace se nedá s Včkovým dvouválcem o objemu 650ccm vůbec srovnávat. Litr je prostě litr, ale opravdu hned po několika málo kilometrech přišlo velké ALE POZOR... pokud na to sedne někdo kdo nemá v hlavě mozek, tak “bůh s tebou příteli”. Brzdy ostré jako břitvy mě hned při ostřejším přibrždění hnaly na přední koleso ? naděláno v trenkách! Prvotní dojem byl celkem matoucí... “co já tam vlastně mám kopnout když jedu 50?” No jednoduše, prostě za2 a s laďákem nehorázný bordel... za3 kolem kolegů s majáčky ideál... ? Víc nemá smysl psát, protože kdo nezkusí nedostane odpověď... sám za sebe můžu říct jen to, DÁVAT SI POZOR NA PŘEVODOVKU... hooodně jezdců, kteří navštíví okruh víckrát za rok než vlastní toaletu tam kope rychlosti bez spojky ?

Toman87
Toman87 napsal 11.09.19 v 19:46 10b.

Kacenka94
Kacenka94 napsal 12.08.19 v 18:28 10b.