Suzuki DL 1000 V-Strom (2018)

Vlastník bosik
Vloženo 12.8.2019
Aktualizováno 12.8.2019

Je to taková postupná evoluce motorkáře. I když mě NC spolehlivě dovezla domů bez jedinné poruchy, pořád mi na ní něco chybělo. K tomu člověk začne prohlížet inzeráty a za chvíli je vymalováno. Teď už na hodně dlouho :)

Motorka koupena od Primotorbike - Fajn přístup, ochota, vstřícnost

BMW R 1200 GS: Mel jsem jednu vyhlidlou v Bylanech ale utekla mě před nosem, navíc do budoucna dražší opravy

První dojmy - Motorka mě padla hned do ruky. Před koupí jsem na ní ani neseděl tak to byl trochu risk, ale vyplatil se. Zatím záběh do 4500ot ale i tak má výkonu více než dost a táhne krásne odspodu

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo už má něco najěžděno

Doplňky na motorce - Zatim žádné, v plánu sou vyhřívané gripy, padáky a nosiče kufru
Od výrobce klín motoru a ochrany ruk

Pokukoval jsem už dříve po stromkách, ale nějak se mě vyhýbali, až ted
Motorka mě sedla hned do ruky, kupoval jsem ji na druhé straně republiky tak mě cekalo zabíhacích 380km po okrskách, což se v pátek odpoledne nejevilo jako dobrý nápad ale nějak jsme to zvládli :)
Už mám najeto 600km tak za chvíli první garančka
Jde cítit že už jde motor lehčeji, podvozkově nemám co vytknout
Časem nápíšu další zkušenosti

jakub84
jakub84 napsal 20.08.19 v 09:09 10b.

Moc pěkný

84dan
84dan napsal 17.08.19 v 07:59 10b.

Gratuluji já mám 2002 taky litra má už 84 000km a je to takovej silnej brumla. Pohodlnej, pružnej a na svoji velikost vážně lehce ovladatelnej. Dal jsem mu větší kosti, kufry, vyhřůvání ruček, přídavná led světla a plechovej kryt motoru. Taď je jak půl auta Dobře jsi zvolil užívej a jezdi hlavou

jiřus69
jiřus69 napsal 14.08.19 v 12:02 10b.

Spolehlivý dělník - budeš spokojen