Honda GL1500 GoldWing (1995)

Vlastník vladimirch
Vloženo 2.8.2019
Aktualizováno 4.10.2019

Krásně zachovalá, v původním stavu.

Motorka koupena od Nae55,cz

První dojmy - Hladký a tichý chod motoru. Do zatáček se vede náramně. První dojem z jízdy s opěrkou nebyl moc příjemný, ale velmi rychle jsem si zvyknul .

Po 4 letech na GL1200 jsem přesedlal na GL1500. Šetiválec má pochopitelně podstatně hladší chod než čtyřválec GL1200. Rozdíl ve výkonu není úplně důležitý.
Při porovnáni s GL1200 má GL1500 mnohem méně odkládacího prostoru. Velká zamykací schránka mezi koleny řidiče zcela zmizela. Místo ní je obrovské rádio, které bylo dříve v přístrojové desce. Schránky v bocích kapotáže jsou taky znatelně menší. Do područek spolujezdce si už půllitrovou petku s vodou taky nedám. Když jsem před první jízdou nabalil svoji původní tašku, tak jsem zjistil, že se do zadního kufru nevejde. Řekl bych, že boční kufry se taky účelněji plní horním oddělávacím víkem, než tím bočním, vyklápěcím.
Na všechny tyto nedostatky ovšem okamžitě zapomenu, když se rozjedu. Svezení je parádní i když motorka bez lidí váží 398 kg.

P.S.
Mám jenom jeden problém. Gold Wing GL1500 pro mě byla vždy ta nejnej motorka na světě, takže lepší už si nikdy nemůžu koupit.

JakubIndrak
JakubIndrak napsal 14.05.22 v 19:32 10b.

Včera jsem Tě viděl s přítelkyní v Otrokovicích a nádherný stroj :))

nekarlos
nekarlos napsal 19.09.19 v 18:13 10b.

Tomis69
Tomis69 napsal 05.08.19 v 05:12 9b.

Moc pěkná

Guga
Guga napsal 03.08.19 v 00:05 10b.

Moc krásné holky