Kawasaki EN 500 (1994)

Vlastník Filiop
Vloženo 2.8.2019
Aktualizováno 15.8.2023

Kawasaki EN 500 vulcan. Masina jak pro zacatecnika tak pokrocileho.

Motorka koupena od PetrFx

První dojmy - Motorka padla presne. Prvni jizda cca 25 Kilometru klidnou a pohodovou jizdou. Motorka si krasne bublala a ja si jizdu paradne uzival. Nevim co bych dal dodal super stroj

Motorku bych doporučil pro - Jak do zacatku tak i pro pokrocile. Krasne se ovlada a nejsou zadne problemy.

Doplňky na motorce - Pouze rolka na riditkach a na zadnim blatnicku dal budou bocni brasny

Důvodem byl můj bratr který mě nechal svézt na předchozím modelu Kawasaki en 454 LTD a o pár let později na Kawasaki en 500, kterou js m si od něj nakonec koupil. Mám ji už pár let a jsem maximálně spokojený za x kilometrů jediný problémy co jsem měl bylo prasklé plynové lanko a spojkové lanko. Ale oprava do 1tis korun takže pohoda. Větší problém nastal když jsrm se vracel z vyjížďky a 50m od baráku jsem zastavil smykem, protože se mi seklo zajizdy zadní kolo. Opravu jsem oddaloval protože jsem se bál že to bude drahé tak jsem šetřil větší obnos. Nakonec jsem měl až moc oprava vyšla na cca 9tis korun. Problém nastal s jedním šroubem v motoru který se povolil a pomalu se zahlodaval do ozubeného kolečka, které v sobě má dírky na odlehčení a v té se právě sekl ten šroub. Takže jen výměna šroubku a ozubeného kola. A jezdím dal bez problémů. Přez zimu jsem motorku odstrojil povymenoval nějaké hadičky které toho měli dost najezdeno a vyleštil všechny chromové doplňky.

Rivet
Rivet napsal 09.07.20 v 00:53 10b.

Ať jezdí

Filiop
Filiop napsal 08.07.20 v 21:41

Na FB jsem zalozil stranku Kavasaki EN. tak se kdyztak pridejte...

Filiop
Filiop napsal 04.10.19 v 20:09

Presnej song

JirkaFX
JirkaFX napsal 04.10.19 v 19:52 10b.

Vladi750VN
Vladi750VN napsal 02.09.19 v 17:14 10b.