Yamaha XV 950/R/Bolt (2016)

Vlastník Motokatynka
Vloženo 29.7.2019
Aktualizováno 25.10.2020

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Prodej

Někdy se věci prostě dějí, aniž by k tomu člověk nějak zásadně přispěl. Po roce ježdění a cca 6000 společných kilometrech si Yamaha našla nového majitele. Ač jsem si na několik drobných negativ Bolta zvykla a jezdila jse

Typ: Prodej
    Vloženo: 25.10.2020
    Uskutečněno: 20.09.2020
  • Nedělní giga-oběd

Honem využít skutečnost, že jsou občerstvovny zase otevřené... (Kdoví, co se bude dít, až přijde druhá bacilovlna). A proto směr bramborákový motorest v Senici. Porce kolosálních rozměrů nešla sníst...se slzou v oku tam

Vloženo: 28.06.2020
    Uskutečněno: 28.06.2020
  • Za sukulenty do Pískové Lhoty

Sváteční vyjížďka za luxusního počasí. Úsměvná autobusová zastávka Kozodírky, fešácký komín cukrovaru Dobrovice, impozantní Stránovský viadukt, koukavý, ale omšelý zámek Stránov. Nákup sukulentů ve skleníku p. Heřtuse v

Vloženo: 08.05.2020
    Uskutečněno: 08.05.2020
  • Podkrkonoším...

Téměř po prázdných silnicích a silničkách najeto 198 km. Foto: -liduprázdné Lázně Bělohrad -bezmála 200 let starý barokní most v Libštátu -funkční replika původního mlýna v Borovnici u Nové Paky

Vloženo: 18.04.2020
    Uskutečněno: 18.04.2020
  • Malé velikonoční toulky

Dva kochací výlety v době "divné"... Sobotní snahu podívat se zblízka na rozhlednu Masarykova věž samostatnosti v Hořicích zhatila uzávěrka hlavní přístupové cesty, nedělní výlet za zmrzlinou v Zaječicích (silnice 358 na

Vloženo: 13.04.2020
    Uskutečněno: 12.04.2020
  • Okolo Adršpašsko-Teplických skal

Tenhle kout Východních Čech mám spjatý s dětstvím, kdy jsem nedaleko skalního města trávila část letních prázdnin na báječném táboře. Trasa vedla téměř výhradně po pěkném asfaltu, jednoznačně nejhorší úsek co do kvalit

Vloženo: 26.10.2019
    Uskutečněno: 26.10.2019
  • Podzimní inverzí...

Hned pár kilometrů po startu nutno přiobléct jednu vrstvu, poněvadž předpovídané slunce schováno za těžkou hradbou inverze. Cestou ale minimální provoz a např. lesní úsek mezi Tetínem a Peckou luxusní povrch. Předem vyti

Vloženo: 20.10.2019
    Uskutečněno: 20.10.2019
  • Polským pohraničím na Jiráskovu chatu/Dobrošov

Neděle lákala ke svezení, takže jsme vyrazili. Pro mě první velká celodenní vyjížďka od získání ŘP/A; najeto 243 km. Lehce jsme nakoukli do Polska, kde jsme neplánovaně zažili pořádný offroad... Na mapě takový ten obl

Vloženo: 21.08.2019
    Uskutečněno: 18.08.2019