Yamaha XV 950/R/Bolt (2016)

Vlastník Motokatynka
Vloženo 29.7.2019
Aktualizováno 25.10.2020

Vloženo: 25.10.2020, Uskutečněno: 20.09.2020, Zhlédnuto: 37x

Někdy se věci prostě dějí, aniž by k tomu člověk nějak zásadně přispěl. Po roce ježdění a cca 6000 společných kilometrech si Yamaha našla nového majitele. Ač jsem si na několik drobných negativ Bolta zvykla a jezdila jsem na něm ráda, přesto jsem se s ním dost prala a občas se na něm cítila neohrabaně. Souhra několika okolností pak vyústila ve zcela neplánovaný prodej a koupi motorky jiné značky. Ať novému majiteli Bolt přináší, jako i mně, zábavné poježdění a výletování.

• Nedělní giga-oběd

Honem využít skutečnost, že jsou občerstvovny zase otevřené... (Kdoví, co se bude dít, až přijde druhá bacilovlna). A proto směr bramborákový motorest v Senici. Porce kolosálních rozměrů nešla sníst...se slzou v oku tam

Vloženo: 28.06.2020
    Uskutečněno: 28.06.2020
  • Za sukulenty do Pískové Lhoty

Sváteční vyjížďka za luxusního počasí. Úsměvná autobusová zastávka Kozodírky, fešácký komín cukrovaru Dobrovice, impozantní Stránovský viadukt, koukavý, ale omšelý zámek Stránov. Nákup sukulentů ve skleníku p. Heřtuse v

Vloženo: 08.05.2020
    Uskutečněno: 08.05.2020
  • Podkrkonoším...

Téměř po prázdných silnicích a silničkách najeto 198 km. Foto: -liduprázdné Lázně Bělohrad -bezmála 200 let starý barokní most v Libštátu -funkční replika původního mlýna v Borovnici u Nové Paky

Vloženo: 18.04.2020
    Uskutečněno: 18.04.2020