Yamaha X-max 250 (2007)

Vlastník wildoun
Vloženo 21.7.2019
Aktualizováno 21.7.2019

Kvalitní klidný stroj. 250 ccm je super pro blbnutí ve městě, člověk se nemusí obávat vzstresovaných motorkářů - stačí zatáhnout na semaforu za plyn... Proč 250 a ne 125 ccm? Protože bydlíme kousíček za městem a člověk by neměl být na okresce pomalejší n

První dojmy - Jo, skútřík padne krásně do ruky, je to kvalitní strojek. Jde kontinuálně za plynem až do svých možností. Líbí se mi jeho drsný a hrubý projev i přes jeho nízkou kubaturu.

Skútřík jsem vybral pro svoji ženu na její popojíždění. Sám jsem měl Peugeot Satelis 500 ABS, ale poté co jsem ho prodal a začal jsem jezdit na tomhle stroji, jsem zjistil, že když nemám "závodní" ambice, 250 ccm bohatě dostačuje na krátký dojezd.Žena si trošku stěžuje na váhu, alespoň co se týká manévrován na místě a na výjezd z našeho dvora, který je trochu do kopce, trochu do zatáčky a trochu bez možnosti rozhlédnutí se...
Ale když jede, tak jsem od ní neslyšel jedinou negativní připomínku!

Skútr je v mém případě super pro ježdění kolem Brna a v Brně - rozbité silnice velká kola a realtivně ne úplně velká hmotnost dvěstěpadesátky umožňují docela slušné manévrování a přežití na našich silnicích.