BMW R 1200 GS (2013)

Vlastník DeanNESTLE
Vloženo 8.7.2019
Aktualizováno 18.7.2019

Láska na první pohled. Vždycky jsem jí chtěl, byla to jenom otázka času kdy podlehnu a koupím ji.

Motorka koupena od Kamikaze591 (Valašské Meziříčí) - Prodávající mi o motorce vše řekl, byl velmi ochotný. Nebyl sebemenší problém, vše na čem jsme se domluvili, tak platilo.

První dojmy - Je to moje první motorka, hned po autoškole. Kupodivu se mi na ní jezdí líp než na Kawasaki ER6n, kterou jsem v autoškole ovládal. Jsem totálně nadšen.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny :-) Dokonce i pro začátečníky (to jsem já). Motorka je opravdu hodně "user-friendly". Je neskutečný jak se příjemně ovládá a ve všem pomáhá.

Doplňky na motorce - Horní a spodní padací rám, padací rám kardanu, rozšíření bočního stojánku, komplet Vario kufry, plotna pro Vario kufry, opěrka na Vario kufry.

Průměrná spotřeba - 5.89 l/100km

Tuhle mašinku jsem chtěl už hrozně dlouho. Říkal jsem, že až si ve 24 letech budu dělat řidičák na motku, tak si potom rovnou pořídím GéeSo. Tak se i stalo

Až se s ní trochu víc sžiju, tak se rozepíšu více.

ZetoR.16
ZetoR.16 napsal 31.07.19 v 00:02 10b.

Nadupaná mašina! :)

Frenkie65
Frenkie65 napsal 17.07.19 v 22:02 8b.

Gratuluji...Jen velmi velmi opatrně.Zatím vůbec,ale vůbec nevíš co sedláš.Ikdyž i na silné moto se dá jezdit v klidu.
8 bodů. -1 že to není ADV,ale v tomto případě je dobře že to je GS.A -1 že si myslím že to je brzy...Můj názor.

M_A_B
M_A_B napsal 11.07.19 v 20:12 10b.

Bacha na ní. Ta jede snadno. Až se na ní rozvášníš, tak ať to dobrzdíš!
Doporučuji projít nějaké enduro a okruhové tréninky. Tahle dračice si je zaslouží.
Doufám, že ji budu vídat parkovat před Nestlé