Kawasaki Versys 650 (2019)

Vlastník Kohlstein
Vloženo 25.6.2019
Aktualizováno 24.10.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

sportman650
sportman650 napsal 06.02.22 v 18:11 10b.

Ja som to fukanie vyriesil vyssim plexi. Kupil som na aliExpresi a vsetko je ok. Motorka je perfektna a nema chybu.

marna
marna napsal 06.12.21 v 22:37

V tomto tragickom literárnom útvare protagonista zisťuje, že na motocykli za jazdy fúka. Aplikácia štýlu ovládania zo strojov iných kategórií smeruje k zisteniu, že Versys sa správa primerane tomu čím je, čo v hlavnom hrdinovi epickej črty vyvoláva len neúplne pocity uspokojenia. Poučenie spočíva v poznaní, že keď si v sebe nesiete nejakú osobnú traumu, nedokážete nájsť potešenie tam, kde ho mnohí čerpáme

Ak aj tebe Versys nesedí, asi chápeš že kope spokojných majiteľov robí radosť byť v jeho sedle. Čiže tvoj pohľad objektívny nie je. Netreba byť z toho zdrvený

Codo
Codo napsal 28.07.20 v 22:56

Aby se všichni versysáci neposrali. No tak jsi jeden, kterýmu versys nesedl. No bóže. Nemusíš pět chvalozpěvy, když prostě nemáš naladěno. Nic víc.

Herejk napsal 30.06.19 v 10:40

Jo a jeste hajzl motorka ma divnou nadrz Furt tam leju benzin a furt nekam mizi A pneumatiky sou cim dal vic vosoupany Mam taky asi nejakou z vyprodeje Komu ze ji mam vratit ??? Na kterym e.schopu jsi ji koupil??? Zkratka na spoustu dalsich chyb se tu zapomnelo ...ale ve 14ti letech mas pravo se mylit a chybovat

Herejk napsal 30.06.19 v 10:38

Jo a jeste hajzl motorka ma divnou nadrz Furt tam leju benzin a furt nekam mizi A pneumatiky sou cim dal vic vosoupany Mam taky asi nejakou z vyprodeje Komu ze ji mam vratit ??? Zkratka na spoustu dalsich chyb se tu zapomnelo ...

Herejk napsal 30.06.19 v 10:37

vopák
vopák napsal 29.06.19 v 16:32 1b.

Místo recenze jakýsi fnukání obézní tetky z Horní Dolní..ilustrativní foto jezdce to asi jen potvrzuje.
Píšeš,že máš problém přehodit nohu přes sedlo,divně fouká,ruce máš až u cecků.. jo zatáčky ti taky moc nejdou a ten hluk z výfuku..Myslim,že si jezdíš tak závody na kompu,jinak to ani neni možný.

Krejza
Krejza napsal 28.06.19 v 09:50 1b.

Snaha znít za každou cenu vtipně a trefně vychází naprázdno. Teoretické znalosti máš tak maximálně načtené a akorát sám sebe usvědčuješ z praktické neschopnosti.
To vše je vidět u všech tvých dosavadních povídání.

anetVok
anetVok napsal 28.06.19 v 07:41 1b.

no nevím jestli je učet vubec pravej ale nesouhlas ani v jednom bode

jirkouš
jirkouš napsal 28.06.19 v 07:34 2b.

Škoda, že motorka neumí napsat jak trpěla s Tebou v sedle.

ramlik
ramlik napsal 26.06.19 v 08:03 2b.

hmotnost 216 vs 187 - 206 starý, je to spíš o celkové výšce.
je vysoký, pokud máš pod 180 si malý
brzdí to líp než KLE, má to dlouhé zdvihy
kup si lepší helmu, ale je pravda, že origo plexi moc nechrání
ano, je to ucukané, dá se to řešit
je to dvouválec!
proti KLE je to raketa
origo výfuk je tichý
není to masovka
...není ani neměl to být následovník KLE! Kawa píše o zcela nové kategorii moto ve svém portfoliu.
Jo, mám ho rád!
...dva body za odvahu.