Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník kanur92
Vloženo 16.6.2019
Aktualizováno 16.6.2019

teď už absolutně dle mých představ. Pro mě nádherná, pohodlná, klidná i silná:)

Honda CRF1000L Africa Twin: V tu dobu byla k dispozici jen červená a ne trikolora. Navíc cenově trochu jinde...

První dojmy - Po přestupu z 35kw docela raketa...:) ale už jsem si zvyknul. Sedí perfektně do ruky, vzpřímený posed, přehlednost, pocitově lehounká, krásně se vodí v menších rychlostech, pak bum a letí jak péro

Motorku bych doporučil pro - Všem kdo mají rádi kochačku i svižnou jízdu, cestování, a značku suzuki:) a ne nějakou bramboru:P

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti
vysoké plexi s deflektorem
kryt řetězu
rozšíření stojánku
brašny do rámu

Vybíral jsem tuším koncem r. 2015, kdy vycházela nová afrika (na kterou jsem měl původně zálusk). S ničím větším moc zkušeností nebylo, takže jsem docela tápal. Pak se objevila za slušný peníz, lehce pošramocená (majiteli asi spadla ze stojanu). zkušební jízda byla bomba, velká, silná přesně to padlo do ruky, musel jsem ji mít! Teď už vůbec nelituju že jsem nešel do afriky. V strom je úžasný!
Mám naježděno asi 14tis (to je taky dost že jsem ji po takové době dal sem na motorkáře) a pokaždé když na ni sednu mám rohlík... Byly i delší trasy Itálie, Rakousko.. 600km na zátah nebyl problém.. Motor je perfektní, do těch 180 táhne jak divý, dál už to není taková hitparáda, ale to mi vůbec nevadí. Typově je to přesně moje krevní skupina. Několikrát jsem sice uvažoval že bych vyměnil za něco jiného, víc OFF... ale už je z toho asi taková srdcovka, prostě ji nedám!

TonyR
TonyR napsal 29.06.20 v 21:33 10b.

moc pěkná, ať ti dělá radost

Animals21
Animals21 napsal 03.07.19 v 20:16 10b.

Krasnej stromek