Honda VTX 1300 (2006)

Vlastník MirekKrsek
Vloženo 31.5.2019
Aktualizováno 31.5.2021

To se nedá popsat, prostě super.

Motorka koupena od FIRMA:Motocykly Zeman (Jindřichův Hradec - Kupoval jsem zatím jednu motorku u tohoto prodejce, ale mohu jen doporučit.

Honda VTX 1800: Přeci jenom o něco dražší a už jsem nechtěl další rok čekat.
Kawasaki VN 1700 Classic: Nenašel jsem žádnou co by mě nadchla a víc jsem táhnul k VTX.

První dojmy - Dlouhou dobu jsem na motorce neseděl, naposledy před 20 lety na YZF 750, což je úplně jiná kategorie. Musím přiznat, že jsem z té obludy měl obrovský respekt, ale jak se rozjela, věděl jsem, že budeme kamarádi. Do zatáček jde sama a výkonu má také na rozdávání.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kdo to má v hlavě srovnáno a ví co chce.

Doplňky na motorce - padáky, jinak vše originál

Kamarád měl 1800 VTX a když jsem ji viděl, věděl jsem, že ji jednou budu mít také.
Nakonec jsem koupil 1300, tak uvidíme, zda toho nebudu časem litovat.

Zatím moc zkušeností nemám, takže je brzy na nějaké zdlouhavé komentáře, ale to snad přijde později.
Co mě zatím na této motorce vadí, tak je tachometr (km nejsou téměř vidět). První jízdu jsem si říkal jak jezdím podle předpisů, dokud jsem si neuvědomil, že se dívám na míle a ne na km

jawatar
jawatar napsal 01.06.21 v 09:39 10b.

Zase jedna krasavice bez hnusnýho plexi,rolky,ploten a podobných hnusáren!
Brašny tak akorát,líbí se mi!

MirekKrsek
MirekKrsek napsal 20.06.19 v 13:22

Díky všem

HrnčířKraus
HrnčířKraus napsal 07.06.19 v 13:25 10b.

Moc pěkná macanda

žižala.
žižala. napsal 01.06.19 v 11:10 10b.

Supr stroj.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 01.06.19 v 09:26 10b.

buď v klidu užiješ spoustu pohodových km. No a když budeš chtít větší no tak časem koupíš větší - silnější no .