Yamaha FZS 1000 Fazer (2005)

Vlastník PATaMAT
Vloženo 24.4.2019
Aktualizováno 24.4.2019

Velmi spolehlivá cestovní až trochu sportovní motorka.

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Křeček - Benemoto (Benešo

Yamaha FZ1 Fazer: Až moc sportovní a podle recenzí dost žíznívá!?

První dojmy - Velmi příjemná na ovládání s dostatečným výkonem na velmi svižné ježdění. Prostě mi dokonale sedla. Mohla by být jen o něco lechčí!? Mohla by mít o něco širší řídítka a hezčí koncovku výfuku! No časem možná upravím?

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro jíž zkušenější piloty. Protože je trošku težší a hodně výkoná!!!

Doplňky na motorce - Zatím jenom zadní nosič a kufr Givi.

Vybral jsem si tuto motorku pro její nadčasové sportovně cestovní křivky a hlavně pro její univerzálnost!

Jízdní vlastnosti jsou velmi dobré,samozřejmě to není žádný super sport ale spíše do cestovna.
Brzdy jsou na normální ježdění dostačující. Je ale někdy lepší používat i zadní brzdu.
Motor má síly na rozdávání,teda pokud ho trochu roztočíte, cirka nad 3500 otáček pak moc hezky táhne až skoro do maximálních otáček.
Podvozek je měkčí vhodnější na cestování,ale s trochou opatrnosti se s ní dá jet velmi svižně!!!
Mě se ovládá moc hezky,já ale taky po ní nechci žádné šílenosti! Pro mě je ovladatelnost dostačující!
Motorka se cítí dobře na dobrých zatáčkovitých silnicích i rychlích dálnicích,ale moc jí nesedí hodně rozbité silnice. Do města není úplně vhodná, nedělá jí úplně dobře pomalá jízda, hlavně kvůli motoru, který se chce točit a né dusit, pak trochu škube, ale to je dané starší technologií ( karburátory). Je to prostě spíše cestovnější motorka ,ale spíše již pro zkušenější piloty!!!

biosák
biosák napsal 25.04.19 v 17:46 10b.

Parádní

PYTEL1
PYTEL1 napsal 25.04.19 v 06:56 10b.