Yamaha X-max 125 (2019)

Vlastník KMY
Vloženo 8.4.2019
Aktualizováno 12.12.2020

Krásný skútr v provedení IRON MAX, zadní opěrka.

Motorka koupena od Motomo s.r.o.

Honda Forza 125: důvod neuveden

První dojmy - Moje první motorka a jsem spokojený. Není to žádný trhač asfaltu, ale vzhledem k mému ŘO je to maximum, které mohu řídit. I na tak slabý výkon mě motorka překvapila a to jsem prozatím v zajížděcím režimu, který mi doporučil prodejce.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům a mladým puškám, co mají ještě zmatek mezi ušima

Doplňky na motorce - Opěrka spolujezdce.

Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit. Mám najeto cca. 200km, proto těžko hodnotit.