Honda VFR 1200X Crosstourer (2013)

Vlastník Honzahel
Vloženo 2.4.2019
Aktualizováno 7.4.2021

Po koupi slabší Hondy a cestování ve dvou, jsem se rozhodl koupit silnější motorku na pohlednější cestování.

Motorka koupena od Soukromá osoba. - Ano spokojeny.

První dojmy - První dojmy byly naprosto v pohodě. Věděl jsem že motorka má velký zátah v malých otáčkách a dostatek síly na cestování ve dvou a plně naloženou bagáží na delší cesty. Motorka je velká a dost těžká, po rozjetí se z ní stává krásně ovladatelná a hodná šelma.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určena pro pořádné chlapy který se nebojí tento tank rozjet.

Doplňky na motorce - Sedlo do firmy Etxtrem, výfuk Akrapovič, spodní ochrana motoru, padácí rám Givi, pevný tankvak Givi, boční a zadní kuchry Givi, centrální sotojan, rozšíření bočního stojánku, alarm.

První koupená motorka Honda NC750x byla vybrána mezi hlavní konkurenty a nakonec byla pořízena.
Hned jsme s ní vyrazily na menší okruh po Alpách v Rakousku a Itálii. Byla to super cesta asi proto že to byla první naše motorkářská dovolená.
Po vrácení jsem malinko začal zjišťovat že výkon tohoto motocyklu není na tak dlouhé cesty úplně optimální a začal jsem hledat silnější motorku.
Zaujala mě Honda 1200X Crosstourer.
Motorku jsem si půjčil na pár km a bylo rozhodnuto.

marin35
marin35 napsal 07.04.21 v 19:50 10b.

Moc dobrá volba, taky jsem ji zvažoval, ale vyhral Triumph Tiger1200 desert, tak hodně šťastných kilometrů přeji

tomcruise77
tomcruise77 napsal 07.04.21 v 19:06 10b.

krásný stroj.