Yamaha Tracer 9 / 900 (2019)

Vlastník Roman_ST1
Vloženo 15.3.2019
Aktualizováno 26.1.2022

Když Tracer vyšel na trh, tak jsem měl TDM 900 už 6tým rokem a hned jsem věděl, že tuhle motorku jednou chci.

Motorka koupena od FIRMA:MOTOCENTRUM HK (Hradec Králové)

Ducati Multistrada 950: Kombinace extrémně citlivá spojka, odezva na plyn a nepřesné řazení mě bohužel odradila. Jinak krásnej stroj.

První dojmy - Po dlouhé zimě to byla moje první jízda a hned na úplně nové motorce a ještě k tomu moji, tenhle pocit asi není potřeba dál popisovat,prostě pecka :-) První jízdu od prodejce sice doprovázel občasný déšť, ale když při svatbě prší, tak se říká, že novomanželům prší štěstí, tak to třeba bude platit i v tomhle případě :-)))

Doplňky na motorce - Originál nosič zadního kufru, zadní 50l kufr v barvě s opěrkou, padací protektory SW motech, podkova na nádrž SW motech (Yamaha).

Všechny informace co jsem o této motorce četl nebo viděl na youtube, se mi potvrdili už při testovací jízdě, takže jsem věděl do čeho jdu a jen mě utvrdili v tom, že tuhle motorku prostě musím mít. Po 4 měsících od objednání tady stojí a já mám zase vánoce

Určitě můžu doporučit tenhle youtube kanál, ten test jsem viděl asi 30x a všechny klady i zápory jsou tam krásně popsaný.

zzz1
zzz1 napsal 09.04.21 v 21:13 10b.

sikos
sikos napsal 14.03.21 v 09:43 10b.

Suprová motorka, taky uvažuju o traceru nebo tiger 1050.Ty máš srovnání. Předpokládám, že tiger měl horší brzdy a převodovku.Motorově a podvozkově asi větší kliďas, ale pohodlnější než tracer.Nebo se pletu?

Luca_69
Luca_69 napsal 02.04.20 v 08:22 10b.

Parádní motorka.. ptal jsi se na polepy, mám doma plotr a sem tam někomu něco říznu na moto.

VendyCBR
VendyCBR napsal 30.07.19 v 07:34 10b.

Dawsonmoto
Dawsonmoto napsal 25.04.19 v 22:48 10b.