Kawasaki KLE 500 (1997)

Vlastník Fic6
Vloženo 7.3.2019
Aktualizováno 27.4.2021

Vloženo: 20.05.2020, Uskutečněno: 20.05.2020, Stav tachometru: 66800 km, Zhlédnuto: 15x

Před dovolenou na Ukrajině jsem provedl nějaké úpravy. Originální stupačky jsem upravil do offu tím, že jsem z nich vyřezal gumu a navařil k nim železa a flexou vyřezal zuby. Ano vypadá to hrozně, ale funguje to. Na řadu přišly i jiné plasty a nádrž, protože jsem nechtěl lámat ty krásné, co na motorce byly půdodně. Takže poopravoval, upravil a stříknul jsem „nové“ plasty k obrazu svému (s kitováním, lakováním a pod jsem si moc nehrál, a proto podle toho vypadá).
Podařilo se sehnat i padáky, tak už jsou na motorce a na Ukrajině se dobře osvedčily - doporučuji. Mazání řetězu Cobra jsem umístil na padáky. Líbí se mi, jak je to jednoduché a zároveň funkční.
Nechal jsem vyrobit prodloužené zátky trubek vidlice + 40mm a z hliníkového plechu jsem flexou vyřezal kratší kosti do přepakování. Motorka se pěkně zvedla. Zatím jen lehce otestováno a mám z toho dobrý pocit, jen mi příjde, že zadek je tvrdší. Ještě musím prodloužit náhon tachometru, který je teď na knap a myslím, že když se přední kolo úplně odlehčí, tak bude krátký – kdyby s tím měl někdo zkušenost za jaký náhon vyměnit budu vděčný za radu.
Dále nějaké drobnosti jako sklápěcí zrcátka a kryty páček.

• Motofitness

14.6. jsem se zůčastnil kurzu bezpečné jízdy Motofitness. Super zkušenost. Chlapi o jízdě hodně ví a umí dobře předat zkušenosti a vše srozumitelně vysvětlí. Jsem rád, že jsem do toho šel, protože jsem se naučil využít s

Vloženo: 16.06.2020
    Uskutečněno: 16.06.2020
  • Oprava hlavy a karbů

Po návratu z ukrajiny zlobila. Střílela do výfuku, z airboxu tekl benzín a taky začala kouřit. Takže někdy v listopadu jsem na ní začal střídavě dělat, protože na baráku práce nepočká. No 19.5. to vypadá, že se to rýsuj

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.05.2020
    Uskutečněno: 20.05.2020
  • Dovolená Zakarpatská Ukrajina

Motorka byla půjčena taťkovi ať má na čem jet semnou na Ukrajinu. Nejdřív chtěl jet na své, ale myslím si, že nakonec byl rád že nejel na svojí vymazlené XT660X, když viděl jakou čočku ty motorky dostávaly. Motorku jsem

Typ: Dovolená
    Vloženo: 18.12.2019