Harley Davidson FLHE 1340 Heritage custom (1996)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.2.2019
Aktualizováno 13.12.2020

Vloženo: 21.08.2020, Uskutečněno: 26.06.2020, Zhlédnuto: 32x

Tak jsme si udělali víkend sami pro sebe. Na večer jsme přijeli do Štěpánovic u Klatov kde hrála CODA ROCK. Pár známých již bylo namístě, nálada přátelská s místními chasníky až rodinná. Spali jsme mezi stroji u potůčku naproti pódiu. Bujaré veselí se nám trochu vymklo a tak jsme mohli do sedel až po poledni. V sobotu měl náš kamarád z Prachatic 50 ku. Tak že o směru dalšího postupu bylo rozhodnuto. Tam jsme dorazili pozdě odpoledne a potkali tam mnoho přátel. Nocovali jsme opět mezi stroji. Večer trochu sprchlo ale v neděli ráno už zase pralo slunce. Po rozloučení jsme zajeli do Strunkovického kostela na bohoslužbu a pak tradá domů. Krásné počasí, krásná cesta a parádní svezení.

• Končím s HD vracím se k Yamaze

Po dvou letech v sedle amerického parníku jsem dospěl do bodu, kdy bylo potřeba se rozhodnout jak dál. Buď mašinu odstrojit a udělat z ní ošuntělého Bobbera (s tím jsem jí vlastně kupoval) a nebo jí prostě prodat. Varian

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.12.2020
    Uskutečněno: 05.09.2020
  • Kafíčko v Radnicích

Měli jsme volno, bez dětí tak jsme vytáhli stroje a vyjeli jsme přes Chrást a Břasy do Radnic. Tam jsme se chvíli motali na náměstí než jsme na podruhé zaparkovali. To už jsme byli středem pozornosti. V cukrárně s výborn

Vloženo: 29.08.2020
    Uskutečněno: 02.06.2020
  • Pařba v Žihly

Krásný večer s grilováním v klubovně u kluků v Žihly. Sjelo se tam spousta přátel. Nálada byla povznesená. Moc jsem nepil a šel jsem si lehnout dřív, protože druhý den ráno jsem musel nastoupit do služby v Manětíně. Mot

Vloženo: 20.11.2019
    Uskutečněno: 19.10.2019