Harley Davidson FLHE 1340 Heritage (1996)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.2.2019
Aktualizováno 13.12.2020

Vloženo: 18.08.2020, Uskutečněno: 04.01.2016, Zhlédnuto: 227x

Když Vás někdo upozorní na inzerát, ve kterém je na prodej motorka která vám stojí v garáži, je to pozoruhodná věc. Inzerát byl naštěstí z doby kdy stroj jezdil ještě za velkou louží. https://www.chopper...ftail_Classic/622863 Je to nade vší pochybnost můj stroj, přesto že má v inzerátu vysoké plexi, brašny a nosič. Dá se to poznat podle výfuků, krburace, řídítek, představců a gripů. Předešlý majitel si ho cenil na 5 500,00 $ USD. Po svém zrození v Milwaukee v roce 1996 jezdil nejvíc v oblasti Velkých jezer, neboť jeho majitelé bytleli asi 60 mil jižně od Buffala. Po transportu do Evropy s ním drandil asi rok v Polsku majitel tamního autoservisu. To vím od člověka co sem motorku dovezl. To už na ní bylo ale asi lecos jinak. V inzerátu je zmínka o tom, že srtoj byl celou dobu v majetku jedné rodiny a má namontovanou ostrou vačku od firmy Andews. To bylo pro mě překvápko i když vím že moje EVO je ze všech evíček v partě nejhbitější.

• Končím s HD vracím se k Yamaze

Po dvou letech v sedle amerického parníku jsem dospěl do bodu, kdy bylo potřeba se rozhodnout jak dál. Buď mašinu odstrojit a udělat z ní ošuntělého Bobbera (s tím jsem jí vlastně kupoval) a nebo jí prostě prodat. Varian

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.12.2020
    Uskutečněno: 05.09.2020
  • Bláznivý víkend

Tak jsme si udělali víkend sami pro sebe. Na večer jsme přijeli do Štěpánovic u Klatov kde hrála CODA ROCK. Pár známých již bylo namístě, nálada přátelská s místními chasníky až rodinná. Spali jsme mezi stroji u potůčku

Vloženo: 21.08.2020
    Uskutečněno: 26.06.2020
  • Kafíčko v Radnicích

Měli jsme volno, bez dětí tak jsme vytáhli stroje a vyjeli jsme přes Chrást a Břasy do Radnic. Tam jsme se chvíli motali na náměstí než jsme na podruhé zaparkovali. To už jsme byli středem pozornosti. V cukrárně s výborn

Vloženo: 29.08.2020
    Uskutečněno: 02.06.2020