Harley Davidson FLHE 1340 Heritage custom (1996)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.2.2019
Aktualizováno 13.12.2020

Výměna náplní po koupi

Vloženo: 09.12.2019, Uskutečněno: 16.04.2019, Zhlédnuto: 52x

Protože se Softailem jezdil ještě před rokem v Polsku týpek kterého jsem neznal s výměnou provozních náplní jsem moc neotálel. Již na vánoce jsem dostal sadu coulových klíčů a zkontroloval základní věci. Jedno dubnové úterý jsem měl dovolenou a bylo hezky. Tak se vypravil k Robertovi aby mi pomohl s první výměnou náplní a základním nastavením stroje. Došlo na výměnu oleje v motoru, převodovce i v primáru a k výměně brzdovky. Očekával jsem že se brzdný účinek alespoň drobet zlepší...chyba Zjistili jsme že ve spodních brýlích chybí šroub svírající levou šavli. Tady byla náprava na jízdních vlastnostech znatelná Zkoušeli jsme taky doladit S&S karbec k blíže optimálu. Ale při jedné zkušební jízdě jsem ztratil sklíčko z pozičky na předním blatníku. A když jsem se jí vydal hledat, tak jsem píchnul zadek. No komplikace to byla, ale ve finále jen zdržení o hodinu. Já jsem tak mohl odpoledne vyrazit k domovině na vyhřebelcovaným oři

• Končím s HD vracím se k Yamaze

Po dvou letech v sedle amerického parníku jsem dospěl do bodu, kdy bylo potřeba se rozhodnout jak dál. Buď mašinu odstrojit a udělat z ní ošuntělého Bobbera (s tím jsem jí vlastně kupoval) a nebo jí prostě prodat. Varian

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.12.2020
    Uskutečněno: 05.09.2020
  • Bláznivý víkend

Tak jsme si udělali víkend sami pro sebe. Na večer jsme přijeli do Štěpánovic u Klatov kde hrála CODA ROCK. Pár známých již bylo namístě, nálada přátelská s místními chasníky až rodinná. Spali jsme mezi stroji u potůčku

Vloženo: 21.08.2020
    Uskutečněno: 26.06.2020
  • Kafíčko v Radnicích

Měli jsme volno, bez dětí tak jsme vytáhli stroje a vyjeli jsme přes Chrást a Břasy do Radnic. Tam jsme se chvíli motali na náměstí než jsme na podruhé zaparkovali. To už jsme byli středem pozornosti. V cukrárně s výborn

Vloženo: 29.08.2020
    Uskutečněno: 02.06.2020