Honda SH 125 (2013)

Aktualizováno 4.2.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

DaliborK napsal 09.02.19 v 19:11

Děkuji za komentáře. Nemůžu se dočkat až bude počasí a vyrazím. Mám štěstí, že u nás projede tak jedno auto za 2 hodiny, tak budu mít klid se naučit jezdit.

pajapaja
pajapaja napsal 09.02.19 v 01:47

Vybral jsi dobře.Mám 150 a maximální spokojenost.A ceny dílů (pokud bys potřeboval)jako na čínu. Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

KALUP
KALUP napsal 08.02.19 v 23:48 10b.

Vybral sis dobře , já pokukuju po 150ce , škoda že už nedělaj nové

Splatterhouse
Splatterhouse napsal 08.02.19 v 15:59 8b.

myslím , že to zvládneš rychle, skútry jsou dobře ovladatelný, ale jasně že to chce začít rozumě a zvyknout si, než se s tím fláknout někde na druhým kruháči přeju hodně zábavy

DaliborK napsal 05.02.19 v 09:32

Většinou budu jezdit mimo město, spíše takové kochačky. O plexi jsem jsem uvažoval ale zatím to nechám tak jak je. Spíše by jsem potřeboval koupit nějakou dobrou helmu, rukavice a kevralkalhoty. Přilbu mám letitou a bez štítku proti slunci. Nevím vůbec jakou značku nebo typ, spíš jsem se díval na vzhled, líbí se mi docela otevřená Nexx.

HondaOK
HondaOK napsal 04.02.19 v 22:45 10b.

Rozhodl ses dobře. SH je mula, které stačí málo a bude dlouho věrně sloužit. Máme rok 2017 a je to pecka do města od jara do podzimu (v zimním sajrajtu nejezdím). Doporučuji dovybavit plexinou

DaliborK napsal 04.02.19 v 20:58

Děkuji, ale můj názor je, když to neumím, tak v provozu nemám co dělat. Zkušenosti mám maximálně z pionýra před 30-ti lety a to se nedá počítat. Můj názor je, prvně se musíš naučit chodit a pak běhat. Takže nic neuspěchat, pomalu získat praxi a pak hurá.

Jopeeeno
Jopeeeno napsal 04.02.19 v 19:43 10b.

Přístup k okolí i k sobě nevídaný Kéž by byl každý tak objektivní. Silnice by byla hned bezpečnější a ubylo by mrtvol