PROFIL MOTORKY

Honda SH 125 (2013)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník DaliborK
Vloženo 4.2.2019
Aktualizováno 4.2.2019
Zobrazeno 688x
HODNOCENÍ PROFILU OD 5 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9.6

Popis motorky


Dle různých zdrojů se jedná o spolehlivý a kvalitní skútr.

Více fotografii

Motorka koupena od soukromé dovoz

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Honda PCX 125: vzhledem k ceně
Yamaha NMAX: za dobrou cenu byla jen ve vzdálenějších místech

První dojmy - Jsem klasický "béčkař" bez zkušeností. Zatím jsem opatrně najel asi 20 km po polních cestách. Do provozu vyjedu až budu skútr ovládat aby jsem neohrožoval sebe ani ostatní.

Motorku bych doporučil pro - Na doporučení si netroufám, snad až budu mít nějaké zkušenosti.

Recenze

Jelikož jsem absolutní začátečník, nechtěl jsem investovat do nového stroje. Současně jsem nechtěl žádný vyloženě starý šrot nebo číňana, což je vlastně také šrot. Stačilo mi, na prodejnách trochu prohlédnout skvosty typu Maxon nebo Capireli a měl jsem jasno. Procházel jsem různé recenze a testy skútrů. Nakonec mi vyšlo, že budu hledat mezi značkami Piaggio,Yamaha a Honda. Vzhledem k tomu, že jsem nehledal něco na daleké cestování, spíše něco na zábavu a jsem nováček, vygeneroval jsem si tyto konkrétní modely: Liberty, Medley, PCX, SH, Nmax. Liberty jsem chtěl už s tím novým motorem i-get, PCX model s led světly, SH s motorem eSP, Medley a Nmax jsou relativně nové, tam nebylo co řešit.
Pro mé potřeby, dle technických parametrů a samo také podle toho jak se mi líbí jsem si sestavil žebříček. 1-Nmax, 2-Medley, 3-PCX, 4-SH, 5-Liberty. Nakonec nebyl tento můj žebříček až tak důležitý neboť výběr začali ovlivňovat i faktory jako cena nebo vzdálenost k prodávajícímu, které jsem původně nezahrnul. Cenu jsem si tedy stanovil hned na začátku, strop byl 60 tis.Kč ale pak jsem porovnával různé nabídky z různých koutů republiky i z Německa. Už jsem byl rozhodnut koupit Nmax ale do Ostravy se mi 500km jet nechtělo, další Nmax z Písku kam to mám kousek se mi prodal před nosem. Takže nakonec jsem se rozhodoval mezi Liberty r.v.2016 a SH r,v,2013. Byli za stejnou cenu, Liberty byla mladší, měla menší nájezd ale přesto jsem nakonec šel do SH. Proč jsem nakonec dal přednost Hondě? Sám nevím, možná také sehrálo roli to, že mi připadal majitel sympatičtější nebo blízkost servisu nebo povědomí o značce.Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
DaliborK
DaliborK napsal 09.02.19 v 19:11

Děkuji za komentáře. Nemůžu se dočkat až bude počasí a vyrazím. Mám štěstí, že u nás projede tak jedno auto za 2 hodiny, tak budu mít klid se naučit jezdit.

pajapaja
pajapaja napsal 09.02.19 v 01:47

Vybral jsi dobře.Mám 150 a maximální spokojenost.A ceny dílů (pokud bys potřeboval)jako na čínu. Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

KALUP
KALUP napsal 08.02.19 v 23:48 10b.

Vybral sis dobře , já pokukuju po 150ce , škoda že už nedělaj nové

Více komentářůTOPlist