Honda SLR 650 (1997)

Aktualizováno 25.9.2019

Deník motorky
Nalezeno 6 záznamů

• Vrčí to!

Jo, je pozdě, jo, je konec sezóny, ale jo, podařilo se a vrčí to, jezdí to...Původní cíl byl stihnout na jaře Motoemotion v Nedamově, ale to jaksi neklaplo, během léta (opět) nebylo tolik času dotáhnout to najednou, ale

Vloženo: 25.09.2019
    Uskutečněno: 22.09.2019
  • Začíná to vypadat...

Tak taková ta "hrubá práce" by byla cca hotová, takže bylo třeba se zaměřit na celkovej vzhled a na nějaký detaily, jako je jinej budík, držáky nádobek brzdovky atd... Jako první bylo potřeba usadit nádrž...Ta díky tomu

Vloženo: 13.06.2019
    Uskutečněno: 01.11.2018
  • Vejfuk, předek jinak, brzda, gumy a stupačky

Další, co bylo potřeba poladit byl vejfuk, ty dva mega bojlery pod sedačkou šly pryč...Místo nich jsem měl představu o 2-1 do kornoutu...Tak jo, tlumič jsem sehnal tvarově vyhovující, ale ještě bylo nutný to nějak kultiv

Vloženo: 06.02.2019
    Uskutečněno: 01.08.2018
  • Už se to rozjelo trochu víc...

Ač na to mám čas vesměs jen o víkendech a dovolenejch a není to jediný, co bych dělal, tak se to sice trochu táhne, ale přece se to hejbe... Na jaře 2018 přišlo komplet odstrojení svršků + zkouška a nějaké letmé pasov

Uskutečněno: 01.05.2018
  • Konečně se začalo něco dít...

...Nějak na podzim přiletěly první vlaštovky..Objednal jsem jinou nádrž, viz předchozí příspěvek, ta "velká" se mi moc nezdála, tak jsem sehnal jinou... Odstrojil se komplet předek, naladil jsem menší světlo, širší čern

Uskutečněno: 03.10.2017
  • Scramb1 Project - Jak to začalo

Někdy touhle dobou (06/2016) jsem jí koupil, měl jsem to z baráku kousek a byla v pěknym originál stavu...Tak sem ji vzal... Nějakou stavbu na Scramblera jsem měl v hlavě už dlouho, SLR díky svý stavbě mi vycházela jako

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 20.06.2016