CFMOTO 650 NK (2014)

Vlastník malson
Vloženo 24.1.2019
Aktualizováno 25.1.2019

cf moto nk 650 , je to celkem podařený čínský motocykl který se dá kvalitou srovnat s motocykly jiných renomovaných značek.

První dojmy - První dojmy z motocyklu byli pozitivní vcelku dobrý vzhled až na nějaké maličkosti (hlavně plastové díly) se soudruhům v číně celkem poved. Ale především bych chtěl pochválit motor který mě mile překvapil. Je to dobře ovladatelný motocykl se spolehlivým vcelku pružným motorem. No není to žádný trhač asfaltu ale na vyblbnutí to stačí. V zatáčkách sedí celkem dobře a člověk si užije pohodovou jízdu s častým podřazováním . A tak je to správný tak to má být.

Motorku jsem koupil havarovanou. Byla bouraná na předek, zohlé přední vydlice, prasklý ráfek předního kola, přední blatník rozbitý a některé plastové díly lehce popraskané. Rám, motor a vše ostatní v nejlepším pořádku. Motor má vstřikování Ducati a byl naladěn na 33 kw. Přeladěn na 49 kw, a je to znát.

Kabčo
Kabčo napsal 31.03.19 v 13:56 9b.

Langius, hele, CFmoto delá taky čtyřkolky a ty sou kvalitný. Taky o tom uvažuju, chcel som CRF250L jako delníka na každý den a MT07, možná Kawu Z650 jako motorku na furt. Ale tohle za tú cenovku je o neco dražší jako crf250l a má to potenciál být i delník co mne odveze do práce ale i jako motorka na výlety a proste ježdení na okreskách.

Langius
Langius napsal 06.03.19 v 12:11 7b.

Není špatná jen mám trochu starost. Je to Čína takže bych se bál o motor při koupi. Mam špatné zkušenosti s motorkami z Číny(Zadřený motor, netěsnost hlavy..atd..). Nevím jestli by tohle bylo ok. Ale fandím že ano. Rozmýšlím se co si koupit za dostupnou cenu s dostupným výkonem a krásou. Tohle je jedna z voleb tak uvidíme zda to projde. ;)

Newtoon
Newtoon napsal 25.01.19 v 16:52 10b.

Zajímavá strojovna, ať dobře slouží

Milan1963
Milan1963 napsal 25.01.19 v 00:05 10b.