CFMOTO 650 NK (2009)

Vlastník štemínek
Vloženo 4.5.2013
Aktualizováno 4.5.2013

Pro hospodášské potřeby jsem si pořídil bezpečný stroj do terénu

Motorka koupena od PRO MOTO Náchod - dobré

První dojmy - Čtařkolka má dobrý výkon. Spolehlivě se pohybuje i v náročném terénu a má možnost různých přídavných zařízení - radlice, válec, dvoukolový vlek. Je spolehlivá i v zimním období.

Motorku bych doporučil pro - Drobné zemědělce

Doplňky na motorce - Radlice, brány, pluh, vlek

Celý život jsem hospodařil. Původní zemědělská technika zestárla a pro vlastní potřebu mně vyhovují i menší stroje. Jelikož vlastním k polnostem i les, využívám čtyřkolku především pro dojíždění a ježdění po lese, navijákem s 15m lanem si přibližuji suché kmeny a na připojené dvoukolce ho svážím domů. Čtařkolka se dostane i do méně přístupných míst, kam by ani traktor nevyjel. V zimě s přídavnou radlicí mohu na dvoře hospodářského stavení vyhrnovat sníh. Čtyřkolka není náročná na údržbu a lze k ní připojit i vlastně vyrobená přídavná zařízení. Tato výroba je mojím koníčkem.
Rovněž tak i když to do této sekce-motorky- nepatří, tak vyrábím různé "samohyby", jako motorová kola i motorovou trojkolku /viz.foto/, kterou užívám pro nákupy a drobné vyjížďky. Motory jsou z křovinořezů a motorových pil, převody vyrábím sám.

vladaobi
vladaobi napsal 04.05.13 v 16:32

čtiřkolka hezká ale tohle jsou Motorkáři, tohle patří sem http://www.quadmania.cz/statika/?stid=1