Kawasaki ER 5 (2001)

Vlastník Papaja101
Vloženo 7.12.2018
Aktualizováno 16.9.2021

Super motorka pro začátečníka. Je to takové hodné koťátko :D Se Šmoulinou jsem spokojená, sice občas potrápí nějaká drobná technická, ale to je úděl staré motorky.. na to moje ježděníčko značka ideál.. :D

Motorka koupena od Hans46 (Kladno) - S prodejcem jsem byla spokojená :) Bylo vidět že o motorku dobře pečoval :)

Suzuki GS 500E: Žádná z navštívených GS nebyla v takovém stavu, v jakém bych si představovala :)

První dojmy - První dojmy jsou parádní. Je to přesně motorka, jakou jsem si představovala žádná raketa a ani žádnej zdechloň... První testovací jízdy proběhly a Zatím spokojenost.. Je to sice už trošku bába, ale jak se říká.. na staré mašině se nejlíp jezdí :D :D :D

Doplňky na motorce - Černá řídítka, plastové zrcátka, páčky černé, podsvícení budíků LED fialovomodré, zadní tlumiče z jiné moto, zadní brzda kotoučová

Tak konečně došlo na první projížďky na Šmoulině :) První dojmy jsou asi takové, že je to super motorka, nebo alespoň pro mě :D Výkon přesně takový jaký jsem si představovala. Nechtěla jsem nic zdechlého a nic co by mě vystřelilo z bot, tak že ER5 naprosto ideál. Dokáže toho hodně odpustit, což mě dost překvapilo.. i ty mé začátečnické blbosti zatím ustála.. Občas trochu bojuji s váhou, ale tak to se časem podá a doufam že spolu najedem spoustu km :)

p_swobik
p_swobik napsal 23.12.18 v 18:32 10b.

Nenáročný a pohodový stroj. Gratuluji a když budeš chtít, přidej se na FB skupinu ,,Kawasaki ER cz/sk,, třeba se bude někdy rada nebo zkušenost hodit

NXram
NXram napsal 14.12.18 v 06:47 10b.

Dobrá volba, motor téměř nezničitelný, nezáludný a přitom celkem jede.
Na naučení si myslím naprosto ideální a nejen na to, když někdo nepotřebuje 150PS, dá se na ní objet celý svět Kdyby chtěla manželka přesedlat ze skůtru, také bych o ní uvažoval
Přeji spoustu šťastných kilometrů

Čadil
Čadil napsal 08.12.18 v 20:49 10b.

gratuluji,moc hezká

kaktus5
kaktus5 napsal 07.12.18 v 15:44 10b.

Je ,taky mám takovou.Je to mazlík.Přeji hodně pohodových km.