BMW G 650 Xcountry (2007)

Vlastník berry78
Vloženo 19.11.2018
Aktualizováno 25.7.2023

Chtěl jsem něco novějšího ze stříkačkou .. po hlubokém zamyšlení mi v průsečíku všech požadavků zůstalo jen tohle BMW.

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV) - Vše OK .

První dojmy - Nízká váha , pěkný zátah a skvělá ovladatelnost .. - úsměv od ucha k uchu .

Motorku bych doporučil pro - Je to univerzál který uspokojí každého

Doplňky na motorce - Padáky SW motech a LeoVince X3 koncovka alarm, a vyhřívané hefty Oxford , zadní a boční nosiče , větší světlo s H4, Přídavné LED světlo, štítek nad světlo z Ali, přimazávání řetězu, Upravené sání + větší vstřik, externí zásuvka a to už je asi všechno :o)

Po 5 letech myslím mohu objektivně zhodnotit : Skvělá zábavná motorka. Spotřeba do 4 litrů. Váha 148kg suchá - to má málo která 650ccm . Motor se krásně vytáčí a otáčky mu vyloženě chutnají ale nevadí mu ani pomalé plavby kdy si jen tak lehce tepe . Proti jízdě na GS jsem tak nějak víc v ději a víc si to užívám. Samozřejmě každé zavazadlo a nebo každý km nad 100km/h je už znát a motorka ztrácí tu hravost . Rumunsko dala bez problémů. Trochu jsem jí minulý pomohl úpravou airboxu a o 10% větším vstřikem a motor teď jde strašně měkce .. nevím úplně jak to popsat .. ale líbí se mi to moc .. hlavně při klidné jízdě jsou ty přechody krásně uhlazené a míň ucukané. Za mě rozhodně skvělá a nedoceněná motorka . Proto jsem si jí nechal tak dlouho a rozhodně jí nehodlám prodávat.