Yamaha FZS 1000 Fazer (2002)

Vlastník Hříbek
Vloženo 17.11.2018
Aktualizováno 2.3.2021

Vloženo: 09.06.2019, Uskutečněno: 09.06.2019, Stav tachometru: 62300 km, Zhlédnuto: 22x

Tak jsme absolvovali jak Niken tour v Brně, tak Tenere tour ve Velkých Karlovicích.
Niken absolutní bomba! Stojíš u toho a říkáš si..tak složitý a přitom taková pi.ovina jenže ono se na tom jede naprosto parádně zkušební kolečko mělo skoro 80km a předjezdec jel docela pilu, navíc jsme byli jediná skupinka co jela i 2 kola po okruhu
Tenerka už není takovej hitech, žádná elektrika, žádné cinkrlátka, taková surová vysoká holka do hor ale překvapila ze všech stran jak je schopná tak měl vypadat nástupce kle už před x lety! Toto se fakt povedlo a chci ji ostatně toho nikena taky

A málem bych zapoměl, že jsem byl i na orange day v ktm kdy jsem sedlal Adventure R a to se nedá popsat jak to letí ale tenerka je použitelnější.

• Vidlice

Zima se nám protahuje tak jsem se rozhodl rozebrat vidle, vyměnit v nich olej, gufera a všechno vyčistit ... ten smrad co z nich vytekl větrám ještě teď (u) Při té příležitosti jsem rozebral a vyčistil i přední brz

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.01.2021
    Uskutečněno: 20.01.2021
  • Sezóna 2020

Na Silvára jsem si dal poslední km roku, tak můžu prohlásit sezónu 2020 za ukončenou :-D Celkový nájezd 6200km - není to moc, ale dalších 1700km jsem dal v terénu na Gasovi, který letos dostával přednost. Projeto:

Typ: Reportáž
    Vloženo: 01.01.2021
    Uskutečněno: 01.01.2021
  • Šumava + Alpy 2020

Celou zimu jsme se hádali, jestli pojedem do Itálie nebo do Rumunska, nakonec na nás zbyla Šumava Plán byl projet celou Šumavu, ale už druhý den u kafé na Kvildě jsme se schodli, že je nám Šumava malá a radši to stři

Typ: Dovolená
    Vloženo: 04.07.2020