Suzuki DL 650 V-Strom (2017)

Vlastník Pavlikk1986
Vloženo 17.11.2018
Aktualizováno 12.7.2020

Svatba z rozumu. Cestovani na nahaci se stalo temer nesnesitelne, tak jsem pokukoval po slusnem cestaku s rozumnou hmotnosti a spolehlivosti.

Yamaha Tracer 700: Pusobila na mne ne uplne kvalitnim dojmem, ani zahranicni recenze majitelu uplne nepomohly.

První dojmy - Motorku jsem kupoval rok starou a jel se na ni podivat do Prahy k soukromemu prodejci. Zvykly ani ne na 200 kg tezkeho nahace jsem byl po rozjezdu trochu rozpacity, ale za dalsich 10 min byla ruka v rukave.

Motorku bych doporučil pro - Osobne se mi cestaky nikdy nelibily, ale jen do te doby, nez jsem se na jednom projel. Asi tak.

Mesic jsem studoval ruzne testy, recenze na YT, ceskych a zahranicnich forech abych si vytipoval neco spolehliveho s jizdnim komfortem, ktery mi na nahaci chybel. Volba padla na Vstrom 650 XT. Nechtel jsem jit do starsich modelu, ale chtel jsem bud novy nebo rok jety abych nemusel resit mozne technicke potize.
Na motu mel majitel jiz vse od chranice motoru, vyhrivane hefty, bocni a top kufry od marseluse, tudiz za rozumnou cenu jasna volba.
Na moto jsem po koupi dal misto terenich mitasek tourancky a i na dalnici spokojenost.
Za mesic jsem najezdil pouze 2200 km a minuly tyden zazimoval. Byl jsem se podivat na jednodennim vylete na Sumavu a komfort je nesrovnatelny. Vyssi hmotnost oproti nahaci uz vubec neresim, vyhrivane hefty po ranu do prace parada. Prodlouzene plexi super, jen mi trochu fouka na vrsek helmy a to mam jen 180cm, premyslim o porizeni prodlouzeni plexi, abych byl jako v bavlnce.
Update 23.6.2019
Na stromkovi mam najeto od lonskeho zari 5000 km a byli jsme ve Slovinsku, Madarsku, Italii, Slovensku, jeste se chystam za 14 dni do Rumunska, zatim moto bez chyb a bez poruch.
Rumunsko moto přežilo úplně krásně a dobře se s ní jezdilo i v lesích a po korytech :)
Zima 2020 - moto jde jinému člověku, krásně mi sloužila 12000km, ale chci se vrátit k náhači, tam je to cestování sice horší, ale je s tím větší sranda. Musím ještě asi trochu zestárnout, než se zase vydám do cestovního mota :)

Strider
Strider napsal 05.01.21 v 20:46 7b.

vidim dobre na zadnom nosici flasku rumu Diplomatico ?

speroure
speroure napsal 03.01.19 v 00:07 10b.

Krásný stromík!

runda
runda napsal 04.12.18 v 19:39 10b.

Dobrá volba

tur0033
tur0033 napsal 22.11.18 v 20:02

Pěkně napsané. Taky jsem po zralé úvaze koupil a zatím skoro úplná spokojenost.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.11.18 v 21:03 10b.