BMW R 1200 GS (2007)

Vlastník mrwolfer1
Vloženo 9.11.2018
Aktualizováno 9.11.2018

Uz jsem ji jednou mel takze trosku sentimentalni vyber. Pro mne nema smysl kupovat uplne novou. Tahle ma kolem 36K miles a slape paradne a koupil jsem ji za $5 500. Za novou das kolem $20 000 nebo tak nejak. Doveze me stejne daleko a mozna i dal protoze s

Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Spo: ..a proč jsem ji nakonec nevzal? Asi ji vezmu po tehle. Taky jeste cekam na Yama T7

První dojmy - Jede dobre. Asi neni pro zacatecniky, nevim. Je dobra na cestovani.

Je to dobra motorka. Na GSech mam nalitano asi jenom neco kolem 10 000Kmiles takze zadny zazrak. Tahle ma nejaky dily s ADV takze super. Rekl bych ze je to cely temer ADV krome nadrze.. I sedlo predchozi majitel vymenil takze supr. Ja jsem jenom zvedl riditka a dal titanovy vyfuk. Moto ma celkem dost Touratech doplnku, ruzny chranice a prkotiny.

Obecne moto je v klidu a prave jsem delal 35K miles servis. Nemela zadnou vetsi zavadu. Mechanik na kardanu menil to vetsi gumovy tesneni protoze trosku tekl olej - guma uz byla stara.

Tenhle boxer motor je spolehlivy motor z letadla, zatim mne nenechala nikde viset coz mam radost.. no tohle zaklepat.

Chtelo by to lepsi svetla protoze predni halogeny uz jsou zastarala technologie a zadni zarovka je dnes k smichu. Blinkry taky.

Ovladatelnost motorky na ceste je paradni jinak nevim.. na sotoline s timhle nejsem si moc jisty. Vadi mi vystrceny valce kdyz to chci otocit kolem nohy.

Na spotrebu jsem se moc nedival takze nevim.

Servis je BMW takze si pripravit srajtofli, no, Cekam na Yamaha T7 - doufam ze ji v USA budou prodavat a pokud ne chtel bych vyskouset Afrika Twin Adventure