Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník chaby
Vloženo 1.11.2018
Aktualizováno 1.11.2018

Moje úplně první motorka a mohu říci, že na naučení paráda a naprostá spokojenost. Jen není pro dlouhány.

Motorka koupena od MP6 Motopneu

Suzuki SV 650: důvod neuveden

První dojmy - První dojem byl neskutečný strach, jelikož předtím jsem seděl a jel akorát v autoškole, ale jak se ukázalo neoprávněný. Motorka mě po celou dobu co jsem ji vlastnil bavila a neměl jsem důvod hned koukat na něco silnějšího. Spí to chtělo něco rozměrově většího.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji víceméně každému, bez rozdílu věku, pohlaví či zkušeností. Při výšce 185 cm na tom vypadá člověk komicky, ale stále se poskládá a dá se bez problému jezdit

Doplňky na motorce - Výfuk Creptus, černé plexi, CNC páčky

Vlastnil jsem ji v letech 2009 - 2011.

Motorku jsem kupoval jako lehce bouranou, s tím, že se jen ˇˇlehce opřela´´ o auto.
Takže se muselo jen lehce vyměnit - čidlo tachometru, zavařit plasty, vyměnit blinkry, zjistit, že jsou hnuté vidlice a ulomený držák motoru.
Jak jsem napsal výše, byla první, zkušeností málo, důvěra velká a mechanik též vše neodhalí, zvlášť v únoru. No tak co jsem ušetřil, to a ještě více se pro začátek investovalo.

Poté jsem chvíli jezdil, abych nedostal přednost a tím sezóna pro mě i motorku v podstatě skončila a mohl jsem přemýšlet co následující rok.

Následující 2 roky proběhly bez komplikací, podívali jsme se 2x do Rakouska, upravil jsem si ji vzhledově k obrazu svému a nastal čas na změnu...

O.N.E.
O.N.E. napsal 02.11.18 v 09:27 10b.

Parádní

KADIN
KADIN napsal 02.11.18 v 08:43 10b.

Paradní Ten laďák ji hodně přidal.