Honda XL 600 (1984)

Vlastník Sečus
Vloženo 20.10.2018
Aktualizováno 24.10.2018

Chtěl jsem si pořídit "zimáka"... ale vzápětí jsem se do Hondy tak zakoukal, že ani náhodou nehrozí, že bych ji prohnal terénem

První dojmy - Když člověk pochopí, jak ji nastartovat, je to už potom absolutní paráda. Živá, ale jistá ve zrychlení i zpomalení, ideální do města, na hraní, na ježdění vstoje, nemá cenu dát pětku a jet a jet, na to je jí škoda!

Motorku bych doporučil pro - Asi by se s ní i dalo cestovat a lítat v terénu, ale mně osobně to přijde mimo mísu. Jinak snad musí sednout každému (nad 180cm, těm menším bych doporučil ji vyzkoušet).

Doplňky na motorce - Stylový a parádní kufřík, i za ten vřelý dík a poklonu bývalému majiteli.

Klasická mašina z dob, kdy zítra znamenalo včera. Karbec, sytič, dekompresor, kickstart. Pět kvaltů, jeden kotouč vpředu a buben s paknama vzadu. Nic víc, nic míň. A výsledkem je dokonalý stroj na ježdění, na emoce, na úsměvy. A já se culím každou jízdu, a se mnou i chlapi 50+, které potkávám, a kteří v tu chvíli zapomenou na starosti se starou, vnoučatama či prostatou a zvedají palce a svět je, jak má být.

FFlaks
FFlaks napsal 31.03.20 v 09:07 10b.

Výstižně popsáno. Parádní stroj ?

Mojemala
Mojemala napsal 16.02.19 v 19:51 10b.

Scalio
Scalio napsal 13.01.19 v 19:44 10b.

Krásná

marafzs600
marafzs600 napsal 27.10.18 v 21:49 10b.

Klasika

lopata75
lopata75 napsal 27.10.18 v 12:27

Měl jsem jí taky jak ze showroomu a taky jsem ji nechtěl umazat, vydrželo to jen chvilku, mimo asfalt je ta zábava o další level výš...