Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1995)

Vlastník Raisik
Vloženo 20.10.2018
Aktualizováno 5.3.2021

Yamaha xtz 750.Terénní veterán,klasika bez elektroniky.51kw.Rok výroby 1995.

Motorka koupena od maher (Krajková)

Suzuki DR 800 Big: Asi vykon.

První dojmy - Dobrá ovladatelnost, tragické brzdy, výkon motoru nic moc,ale pružnost je skvělá. Sedlo je pohodlné, ergonomie taky ok.Výška sedla je taky v pohodě a to měřím 168 cm.Takže trpaslíci a holky nebojte se.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny.

Doplňky na motorce - Vyhrivane rukojeti,padaky,brasny Ambiphouse.

Na recenzi je ještě stále brzo,najeto pouze 500km je to pouze odhad poněvadž prestal měřit tachometr. Motocykl jsem koupil v zoufalém stavu. Léta dostával asi jenom olej ale o kvalitnim servisu se jí mohlo jenom zdát. Proto padlo rozhodnutí dát moto na servis do Yamaha Kabourek. V zásadě je na moto vše opotřebené takže první servis byl za padesát tis. a nějaké drobné. Výpis dílů bude v galerii. Pro letošek to bude snad stačit?.A teď k pocitům z jizdy. XTZky je kus a je poměrně vysoká (není snížená) já mám 168 cm a dá se to, v terénu se musí vysednout do strany,ale to musí všichni TRPASLÍCI na endurech. V porovnání s mojí druhou motorkou ( Harley davidson StreetBob) je XTZko lehké jako pirko?.Koupil jsem si jí pro jízdu pokud možno co nejvíce mimo zpevněné komunikace a výlet do Rumunska.Tak doufám že to babka stará vydrží a v Rumunsku neklekne. Ps. Příští rok bych to viděl na Husgvarna 701 s RG kitem nebo novou Ktm 790 adventure.