BMW R 850 R (1996)

Vlastník Causus
Vloženo 6.10.2018
Aktualizováno 2.2.2019

Božžžííí!😁 Moje treti motorka. Jawa 250/353 ,Yamaha xj 600 diversion. Boxer je pro mne zvlastni,ale zvykl jsem si.

První dojmy - Prvni dojem : tezka. Mel jsem xj 600diversion. A tahle je proti ni tancik. Ale po par minutach je vlastne uplne v pohode. Tesim se na novou sezonu a nejakou delsi cestu. Na prvni svezeni to vypada ze je na to eRko stavene.

Motorku bych doporučil pro - Pohodar co nepospicha. I mensi postavy.

Doplňky na motorce - Abs,vyhrivane hefty. Pribude stit.

Chtel jsem velkou motorku.Vedel jsem ze nechci BMW a hlavne ne boxera. No tak mam BMW a boxera😂 1996, stav dobrej,najeto 37tis. Nejsem obr ani svalovec (174,72) takze 850R je tak akorat. Nechci zavodit,a choper se mi nelibi. Cestovni endura jsem posleze zavrhnul. Bud mi prisla mala nebo moc velka,ciste subjektivne. Pak jsem videl eRko a udelal neco co by rozumny clovek asi delat nemel. Zavolal na inzerat a ten den zaplatil. Ale nespletl jsem se. Prodejce sympaticky postizeny BMW😁 a v pohode. Nic nezamlcel motka v pohode. A krasna😁Prvni dojem kdyz jsem ji videl pre sebou byl jeeezis to je velka obluda. No neni. Xj 600 byla vlastne prcek😁 Najeto mam doslova par kilometru,ale posez je uzasne pohodlnej. Vykon (pro mne)jako krava. Rychlost? Jel jsem 100, protivitr ne uplne prijemny ale da se. Plexi objednane. Po meste dobry,manipulace na miste horsi nez na xj ,ale jakmile se pohne je jako pirko. Podvozek je nadhernej. Zehli nerovnosti,ponorovani pri brzdeni zadne. Do zatacek jde krasne. Kdyz jsem pozapomel podradit udela brbrbrbrbr a jede😁 pri vyssi rychlosti jemne vibrace do riditek,skoro neznatelne. Razeni dost jine nez u japonce. Takove humpolacke. Ale par km cviku a jde to krasne hladce. S meziplynem a klapnuti kardanu neni slyset.
Neni to zavodnik, kdo chce rychlost bude zklamany. Kdo se chce svezt na pohodu,kochat se krajinou a relaxovat zklaman nebude. Na tohle je eRko delane.
Ale abych jen nechvalil😉 vylozene spatna,hodne spatna, je ochrana kabliku elektroinstalace.

Jeřabinka
Jeřabinka napsal 06.10.18 v 13:20 9b.

na pohled pěkný stroj

Brukev
Brukev napsal 06.10.18 v 12:30 10b.

Zajimavej stroj