Honda XL 1000V Varadero (2008)

Vlastník Bond33
Vloženo 14.9.2018
Aktualizováno 24.3.2020

Silný pohodový cestovní stroj.

Suzuki DL 1000 V-Strom: Dle recenzí byl Varan klidnější, spolehlivější a více se mi líbil.

První dojmy - Spokojenost, pohodlná, silná motorka. Trošku mi nesedí řazení, když se zahřeje, tak řazení 1,2, hodně hlučné nevím, spojka OK, seřízené lanko, ale za studena OK při zahřátí při řazení rány - ještě musím něco vymyslet.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodové cestování.

Doplňky na motorce - padáky Givi, plexi MRA, 3 hliníkové kufry, přídavné světla, Gipro, hrazda z držákem navigace, USB nabíječka, enduro zobák, vyhřívané gripy, hranatá zrcátka,

Varan se mi líbil, chtěl jsem poslední variantu a ABS. Mám ho trošku zvednutého cca o 5 cm - už jsem ho tak koupil. Mám najeto teprve 3500 km cca po okreskách, polňačkách i dálnici. Do terénu kvůli své váze to opravdu stroj není, ale na pohodové cestování, kochání se okolím , je to šupa, jsem hodně spokojený. Dobře se na ní sedí, pohodlně, žádná únava, jezdec je dobře chráněný před větrem atd. - mám vyšší plexi Givi. Ještě je brzo na nějaké větší hodnocení, ale já jsem spokojený jako želva, motorka krásná, silná, pohodlná.

JPechy
JPechy napsal 07.03.19 v 06:27 10b.

Henry
Henry napsal 21.09.18 v 19:20 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.09.18 v 22:42 10b.

69šakal
69šakal napsal 14.09.18 v 17:53 10b.

7 let s Varanem jsme ukončili letos a spokojenost. Byla to vždacky spolehlivá motorka, dlouhé cesty v pohodlí..Ať ti slouží!