Benelli TRK 502 (2018)

Vlastník Houbař70
Vloženo 14.9.2018
Aktualizováno 20.10.2018

Krásná, velká, těžká jako prase...

Motorka koupena od petbull (Hluboká nad Vltavou) - Vše bylo jak jsme se domluvili.

První dojmy - Nádherný stroj v tý bílý barvě je super. První jízdní dojmy taky super přez celé ucpané Budějce ,ale jde to.Co mě dostalo je ten majestátní posez rozhled a pohodlí.Jasný žádný trhač asfaltu ale pohodaaa.

Motorku bych doporučil pro - Pro takový houbaře jako já😂😂😂 ale beze srandy velkým chlapům mám 186cm a stojím na špičkách!!

Doplňky na motorce - Padáky,hlavní stojan ,kufry.

Zatím mám najeto cca 200 km takže neříkám nic ale proti 125 skůtru je to jiná liga. Když někde zastavíte nikdo nezasvěcený neurčí obsah (pokud ho nepráskne sami).ani zvuk motorky vás neodhalí, nádherný dunivý bas. Já jsem zatím spokojen .Tak toť vše.

Acides
Acides napsal 23.02.19 v 17:43 10b.

Jurotel
Jurotel napsal 01.11.18 v 22:13 10b.

Nazdar. Píšeš že stojíš na špičkách a máš výšku 186 cm (ja mám176 cm).
Mal som podobný problém s TRK, že som nedočahoval dobre na zem a neskôr vyšlo najavo, že mám nastavené strašne tvrdé tlmenie zadného kolesa.
Čo sa prejavovalo tak že keď som sadol na motorku, tak neklesla ani o mm takže logicky riť bola vyššie nad zemou a nohy nedočahovali o zem.
Keď sa tlmenie nastavilo na normálne hodnoty, tak potom som už dočahoval na zem v pohode.
Takže možnože tvoj problém bude v tomto.
Samozrejme že si uvedomujem, že máš väčšie predné koleso o 2 palce, lebo máš Adventure a ja Taveller, takže príčina je možnože aj tu...
Toto píšem len tak naslepo ...

Simitom
Simitom napsal 20.10.18 v 22:24 10b.

Moc pěkná mašina.

Jirka175
Jirka175 napsal 21.09.18 v 20:14 10b.

Velmi pěkná !!!

MaloPes
MaloPes napsal 17.09.18 v 17:39 10b.

Palec hore ať slouží