Kawasaki Versys 650 (2019)

Vlastník Jopeeeno
Vloženo 10.9.2018
Aktualizováno 22.10.2019

Vloženo: 09.02.2019, Uskutečněno: 09.02.2019, Stav tachometru: 2640 km, Zhlédnuto: 13x

Včera mi konečně dorazily crash pady od SW MOTECHU. Docela dlouho jsem zvažoval, zda motorku dovybavit ochrannými rámy, nebo crash pady. Ať jedno, nebo druhé, nějakou ochranou prostě chci, ať motorku ochráním při případnému pádu ze stojanu, nebo při drobných kolizích, u pořádné havárie, to je stejně jedno. Jelikož je Versys cestovní motorka a do terénu se určitě příliš nehodí, rozhodl jsem se nakonec pro crash pady. Na co rámy, když to nebudu zahazovat na šutry...
Na téma ochranných rámů, myslím těch festovních, jsem se taky dočetl, že mají logicky víc kotvících bodů (na rámu i na motoru), a tudíž se mohou vibrace od motoru přenášet do rámu, což jsou zdroje různých pazvuků. Takže jsem nakobec vybral výše uvedené slidery od SW MOTECH.
Montáž je úplně jednoduchá, zabere sotva 30 minut. K tomu je zapotřebí standardní nářadí (13 klíč, imbus a torx). Zpracování výborné.
Tak snad nebude zapotřebí slidery testovat v akci

• Snížené a gelové sedlo

Udělal jsem si předčasný Vánoční dárek a pořídil Versysovi (a také sobě) snížené a gelové sedlo. Měl jsem možnost si vyzkoušet snížené motosedlo s gelem od kamaráda, který si ho nechal upravit od poláků (Rutan)... Půjčil

Vloženo: 10.12.2020
    Uskutečněno: 10.12.2020
  • Servis 12.000 km

S Versysem máme za sebou více, než dvouleté soužití (od září 2018). Letos jsem ale moc nejezdil, upršené počasí, pracovní povinnosti, ale i tak máme spolu najeto téměř 12.000 km. Jelikož je motorka již dva měsíce po záru

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 12.11.2020
    Uskutečněno: 12.11.2020
  • Výměna pneu

S Versysem jsem překonal metu 11.000 km za 23 měsíců a už bylo na čase přezout tovární Dunlopky na nové pneu. Zadní si už říkala o výměnu, přední by ještě 2.000 km zvládla. Chtěl jsem ale změnu. Ne, že by byly Dunlop S

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.09.2020