Yamaha XT 660 Z Tenere (2008)

Vlastník Lada660z
Vloženo 7.9.2018
Aktualizováno 7.9.2018

Prvni moto po 20-ti letech, univerzal, presne co jsem potreboval a ocekaval.

Motorka koupena od FIRMA:Zbyněk Soukup - Motosport (Jičíněv - Bez problemu

BMW F 800 GS: Rozhodla cena

První dojmy - Lehka, obratna, vysoka (merim 196cm) Vykon staci na “normalni” jezdeni, motor tahne od spoda. Po par kilometrech jsem mel pocit ze ji mam uz nekolik let :-). Idealni na off road jezdeni, ale i na silnici Ok. Zatim po roce (10tis km) neuvazuji o zmene.

Motorku bych doporučil pro - Je vysoka, da se dokoupit snizena sada ale tak 10tis. Pro nekoho kdo hleda univerzalni moto a ma rad teren. A nevadi mu kecy kamosu o jednovalci :-) V pohode se vyrovna silnejsim motorkam.

Doplňky na motorce - Original bocni kufry, kryty rukou Touratech, Al kryt motoru, padaci ramy

Koupil jsem mensi vykon kvuli velke pauze nejezdeni (20 let).
Chtel jsem vysoke enduro, merim 196cm.
Mam rad off road, potrebuji univerzalni moto.
Cena dostupna oproti jinym podobnym.
Motor vykonove staci, nejlepe se citi 4-5tis. otacek.
Nekope tak jak se povida, jen treba citlive se spojkou v malych rychlostech/otackach. Nemam ale srovnani s jinou motorkou.
Je lehka, s naplni 200kg. Nemam problem ji zatlacit do garaze, nebo postavit na hlavak.
Designove vypada dobre, da se koupit spousta doplnku.
Nahradni dily za normalni ceny.

standaHD
standaHD napsal 10.09.18 v 21:34 10b.

Výborně Vladimíre, máš to OK

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.09.18 v 00:18 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 08.09.18 v 21:13 10b.

Bomba stroj sice jsem ji nezkusil ale od počátku výroby se mi moc líbí.Opravdu když víš co chceš tak to ti nabídne hlavně i ten off road.Skoro jsem myslel že ty fotky jsou z Ukrajiny, podobné s jinými misty.Přeji hodně zajímavých a adrenalinem nabitých zážitků.

Milan1963
Milan1963 napsal 08.09.18 v 19:44 10b.

Osvědčený stroj, 10 bodů.

Lada660z
Lada660z napsal 08.09.18 v 11:18

Diky za komentare , Afrika, to je taky muj sen, snad jednou ... . At Vam slouzi!
Fotky jsou z letosniho Bulharska, vyjezd na vysilac Botev, severne od Plovdivu. Krasnych 20km nahoru po sotoline a pak zase dolu