Harley Davidson XL 1200X Forty-Eight (2018)

Vlastník mcever8
Vloženo 30.8.2018
Aktualizováno 2.9.2022

Stará krásná klasika, žádné plasty, žádné mrvítka,, prostě pořádný kus železa.

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Hradec Králové (Hr

Triumph Bonneville Bobber: důvod neuveden

První dojmy - Motorka se musí brát taková jaká je, když jí miluješ, není co řešit.

Doplňky na motorce - Výfuky Vance & Hines Shortshots,
Otevřené sání Screamin Eagle
úprava palivové mapy

Pokud přecházíte od jiných značek a už máte něco nalítáno, musíte si u této motorky přeuspořádat pár věcí v hlavě. Kratší dojezd, menší náklony, nižší výkon. Ale to už přece předem víte protože si pořizujete Harleye. Tahle motorka není o dokonalostech, výkonu, nemůžete od ní čekat praktičnost. Ale co vám určitě přinese je obdiv. Kamkoliv přijedu, hned se kolem ní shromáždí lidi, pochvalují lakování, zvuk budí respekt.

Po 4 letech:
Tahle motorka nestárne a stále budí značný obdiv.
Instaloval jsem na ni výfuky Vance & Hines Shortshots, plus otevřené sání a úpravu palivové mapy. Přijedu na křižovatku, polechtám plyn a auta dělají automaticky uličku :) jo, je to rachot. Výkon se zvýšil natolik, že předjedu i FATBOBA 114 = FatBob má taky víc kilo.

Nevýhody motorky:
Tvrdé zadní tlumiče - české silnice nejsou super a jet po okresních silnicích je někdy peklo. Tím že nejsou stupačky pod jezdcem, tak se těžko nadzvednete a každou nerovnost dostáváte do zadku.

Malá nádrž - z počátku to nevadí, ale tím že není ani ukazatel stavu paliva v nádrži, tak je to taková nejistota, kdy se rozsvítí hladové oko. Nádrž je na cca 5l, což je dojezd 100 - 120 km. Tak že při tankování nuluju počítadlo a při nájezdu 100km už hledám v okolí pumpu. Když jedu sám tak mi to nevadí, když jedu s partou tak je omezující.

Výhody:
Stupačky nejsou pod sedlem a tak i malé postavy cca 170cm mohou s motorkou bezvadně manipulovat

Tehu
Tehu napsal 14.01.24 v 17:48 10b.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 24.09.18 v 16:05 10b.

Pěkná bublanina, to se musí nechat.

Vaňas
Vaňas napsal 12.09.18 v 22:32 10b.

zain1
zain1 napsal 05.09.18 v 18:13 10b.

Moc pěkný stroj

Petak76
Petak76 napsal 04.09.18 v 09:26 10b.

jojo tak ta se mi líbí , škoda že jsem na ni tak velkej:)
dobrej výběr:)