Harley Davidson XL 1200X Forty-Eight (2016)

Vlastník maiki1
Vloženo 21.5.2016
Aktualizováno 21.5.2016

Vyhlédnuto, odzkoušeno, rozhodnuto...šetřím!

Harley Davidson Street 750: důvod neuveden

První dojmy - Tohle mi sedlo jako "prdel na hrnec"! :-D Pro mě zatím no.1, a sen který si hodlám splnit. Samozřejmě jsou tam i nějaké mouchy, ale je jich tak málo...nelze na to koukat z praktického hlediska, jelikož Harley je čistě srdeční záležitost. Nepřemýšlej, neřeš, prostě jezdi!

Neskutečně překvapila!
Jen si sednou na Harleye je splněný sen, ale nap. Street 750 mi absolutně nevyhovoval. Tak krásná motorka, ale pro mě všechno špatně.
Oproti tomu z "48" jsem nechtěla vůbec sesednout.
Čekala jsem všechno, jenom ne to, jaký pocit na mě za těma říditkama čeká...svoboda, síla a úsměv od ucha k uchu.
Překvápko byla i 5-stupňová převodovka, která si žádala dlouhou 2 i 3, ale 5ka byla jako v autě, taková udržovací...hodně zvláštní, ale taky hodně pohodlné.
Posed na prasáka jak vždy říká Sršeň.
Chvilku mi to bylo až nepříjemné, ale až jsem si udělala ten svůj důlek na sedadle, vše bylo naprosto dokonalé.
Velmi lehká ovladatelnost, poslušnost, prostě hned jsem si jí ochočila bez jakéhokoli velkého odporu.
Což ovšem zase nemusí každému vyhovovat.
Někdo si rád svůj stroj krotí a baví ho, když má motorka svou hlavu.
Já mám ráda hodný holky, co poslouchají na slovo, ale umí pořádně pozlobit, když je potřeba.
Stejně tak co se týče vzhledu, nemám ráda navoněnou krásu, ale spíš nahrubo opracované rysy bez příkras, kdy nejvíc vynikne nespoutanost duše a touha srdce hnát se s větrem ve vlasech.
Jednoduše proto, že já sama jsem přesně taková!

JaarBass
JaarBass napsal 09.03.21 v 10:18 10b.