KTM 990 Adventure / S (2008)

Vlastník teren
Vloženo 26.8.2018
Aktualizováno 11.2.2019

Perfektní funkční stroj. Skvělá a asi jediná opravdu duální motorka.

BMW R 1150 GS Adventure: Špatné zkušenosti s kardanem z mého okolí. Nutnost další investice do podvozku. Už je to moc pozérská motorka. Chci víc do terénu. KTM nemá konkurenci.
BMW F 800 GS Adventure: Cena. Spolehlivost. Nutnost další investice do podvozku. KTM nemá konkurenci.

První dojmy - Je to už velká motorka, ale relativně lehká. Hned po prvním svezení jsem věděl že jí prostě musím mít. Jede opravdu brutálně, ten zátah je ohromující a podvozek dělá svou práci na jedničku. Co víc si přát. Tahle motorka je prostě sama ve své třídě, nemá konkurenci.

Původně jsem chtěl něco víc na delší cestování, co jiného než GS přeci. Prostupně jsem ale začal pochybovat o mýtech, které jsou kolem těchto motorek a po první zkušební jízdě na KTM jsem už měl jasno.

KTM 990 Adventure je asi jediná opravdu duální motorka. Pohodlně na ní jezdím dlouhé silniční přesuny a každodenní popojíždění. A kdykoliv si vzpomenu s přehledem si dám motokrosovou trať, nebo si jdu zablbnout do lesa, kde si s bez ztráty kytičky poradí i s opravdu těžkým terénem.
Perfektní je její úzká stavba v kolenou, takže ve stupačkách je to super.

Zatím jsem opravdu hodně spokojen.

Nevěřte lžím od lidí, kteří tuto motorku nikdy neměli, jsou to jen kecy ze závisti.

Forss
Forss napsal 02.09.18 v 15:27 10b.

Odvážná recenze Může rozhýbat váhající směrem ke KTM. Proto 10bodíků Ať to legálesopolenduruje