Yamaha NMAX 125 (2018)

Vlastník MikeKatz
Vloženo 21.8.2018
Aktualizováno 12.1.2020

Mohl bych se na ní dívat pořád!

Honda PCX 125: Koupil si ji majitel firmy. :D

První dojmy - Voní to novotou! Úžasný pocit z nového stroje. Z číny se na tohoto krasavce přesedlo úplně samo. Nechybí by nic! Ale 1600 km max. 60 km/h mi asi urve vnitřnosti, hlavu a zkroutí mi to prsty u nohou.

Doplňky na motorce - Bez doplňků se mi líbí úplně nejvíc.

Průměrná spotřeba - 1.92667 l/100km

Zakoupeno 16.08.2018
YAMAHA - Vrbovka

Důvod koupě nového stroje byl ten, že po dopravní nehodě s osobním automobilem, mi zbyl vrak. Předchozí výlety jsem absolvoval na kruto-přísném Kentoya Sharky 125 o zběsilém výkonu 6.6 kW. Na rozpadajícím se stroji jsem dokázal udělat výlet i o 250ti km. Jeho život byl ukončen 7. srpna 2018 v pouhých čtyřech letech a v 7500 km.

Absence řidičáku A, určité finanční možnosti, možný výběr a řada recenzí ... To vše hrálo velkou roli. Nechci říct, že bych nad čínskými stroji zlomil hůl, protože já byl se Žralokem spokejný, ale čína za šedesát? To ne! Souboj dostupných titánů se nakonec obrátil na dva nejdostupnější skútry. Honda a Yamaha. U Hondy se mi hrozně moc líbila prdelka a u Yamahy zase předek. A protože si náš pan majitel koupil Hondu, tak jsem šel a koupil si Yamahu NMAX 125. A nejenom to byl důvod. Svižnější, sportovnější a méně konfortnější. To je to, co ve svých letech ještě můžu. To je to, co jednou přejde. Prostě dokud to jde!

Zkušenosti
"Zkušenosti? Tak ty já mám." jak by řekl jeden z mých kamarádů. Přelesedlání z Kentoya na Yamaha je jako, když si koupíte Formana, ale tatík Vám na poslední den do školy půjčí svýho Suberba. První dojem udělala zkušenost. A ten byl takový, že jsem se bál rozjet. Nic najeto ... a už se povedlo "plechovkářům" mě dvakrát sundat. Neberte si to osobně, taky mám auto!

Bude doplněno!