Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Kamaneky
Vloženo 13.8.2018
Aktualizováno 20.1.2019

Svělé. Taková na hraní. Každodení ježdění nebo občas na pořádnou túru, je to jedno.

První dojmy - Z 350 obrovský skok. Všude najaká tlačítka. Dostatek síly. skvělá ovladatelnost. poprve jsem vyjel 25.2.2018. na evidenční kontrolu. venku -12C. skvělé. Za velkým plexi na me nefoukalo a byl jsem i dobře oblečený tak mi nebyla ani zima. Motorka klidna nikam netáhne.

Doplňky na motorce - Plech pod motor od Marselus - veliká spokojenost
Univerzální přídavné plexi - perfektní, už ani v létě na mě nefouká
ukazatel zařazené rychlosti - skoušel jsem to počítat, nešlo to.
Hliníkové kufry od Alumilan - krása, a fungují dobře, ještě je trochu polepím

V-stroma jsem dlouho vybíral. A za nic bych nevyměnil. Sedím v pozici síli a s mírně pokrčenýma nohama. To mi vyhovuje. Jsem za velkým plexi které v zimě stačilo, protože byl vzduch hustý. V létě jak vzduch začne být řidší, narážel vzduch do přilby kousek nad plexi. To byla hrůza. Po nějaké delší cestě jsem měl mozek obouchaný ze všech stran, jak mi vítr pohazoval s přilbou.
Motor šlape perfektně. Po koupi jsem vyměnil zadní destičky, byli už úplně sjeté.
podvozek je výborný, není, co bych vytknul. Tolikrát mě podržel. Skvělé.
Se spolujezdcem je motorka o dost těžší. Tupá. Dost tomu pomáhá velké překrytí rychlostních stupňů.
Za 4tis.km nemám žádné poruchy. Úplně bez problémová. Spotřeba se dá udělat nádherná pod 4l sám a polehku.
Nejvíc vyhovuje silnice. Je docela nízká na nějaký terén. Koupil jsem plech pod motor od www.marselus.cz a je perfektní. Drží a je to na něm poznat. Už jsem párkrát chytl, jsem za něj rád, jinak by to odnesl výfuk.
Lehký terén teprve budu zkoušet.