BMW F 650 (1994)

Vlastník oráchlo
Vloženo 11.8.2018
Aktualizováno 11.8.2018

O tomto stroji zde bylo popsáno mnoho "papíru". Asi bych se jenom opakoval..

Yamaha TDM 850: Pro mě cenově nedostupné.
Yamaha XJ 600: Kamaráda jsem lámal na prodej 5 let. Nabídl mi ji k prodeji den před tím,než jsem si jel prohlédnout bmw.
Honda XL 600V Transalp: Žádná vhodná na obzoru.

První dojmy - První dojem- úžasný. Motorka celkem lehká,ovladatelná,příjemn posez..do ruky mně padla hned.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil klidně i začínajícímu motorkáři, jako jsem já a každému, kdo chce cestovat i mimo asfalt.

Doplňky na motorce - Na stroji jsou 3 kufry a falešný výfuk jako schránka-supr věc!

Po koupi minulé motorky Kawa gpz 900,kdy ji měl majitel perfektně připravenou na prodej a po asi 1tis. kilometrech, bez problémů se začala ku... tak,že když si nevěděli rady ani v servisech a šla z domu na ND, jsem se obával koupit jinou,abych nedopadl stejně. Hóódně měsíců, ne-li nějaký rok, jsem brouzdal po inzerátech a hledal a hledal...Po jawě 350 konopnici a již zmíněné gpz 900 jsem chtěl trošku něco cestovnějšího,něco lehčího-gpz je fakt těžká kráva...a taky něco, kde nebudu ležet jak závodník moto gp. Většinou stroje, které se mi líbily a které bych chtěl, byly nad moje finanční možnosti. Tak jsem začal lovit v jiných vodách. Až jsem narazil na báwo..moje báwo. Nikdy se mně nelíbilo. "Malá" motorečka s příšerně škaredou nádrží. Když jsem ji po prvé uviděl naživo..říkám si ku..va taková obrovská obluda! Vždyť ani nedosáhnu na zem. Když jsem na ni sedl,věděl jsem,že už ji nepustím. První jízda po dědině u prodávajícího, skvělá. Vzpřímený posez,výkonu pro mě až až,brzdy dostačující,vibrace trošku větší,ale v normě...Všechno, co zde majitelé kritizují, mi naprosto vyhovuje. Jsem, na, v podstatě začínajícího motorkáře, už starší pán,takže na cestování při rychlosti kolem 90km/h to bude skvělé moto. Výkonu dost,brzdy mi stačit budou určitě,záda bolet nebudou..jenom si budu muset zvyknout na absenci palivoměru. Bývalý majitel prý najel na nádrž kolem 450km,takže spotřeba kolem 4 litrů,tak uvidím. I ten tvar nádrže se mi začíná líbit čím dál víc! Zatím toho moc najeto nemám,ale budeme si určitě rozumnět!

oráchlo
oráchlo napsal 13.08.18 v 18:13

Díky moc . Snad se po těch letech dostanu do tempa. Příští rok bych rád na Ukrainu,tak uvidím. Pěkný zbytek sezóny přeju a jak říkával Luboš Pecháček.."pamatujte na pravidlo šťastného návratu!",nebo -li kolama dolů

Milan1963
Milan1963 napsal 12.08.18 v 07:50 10b.

Osvědčený stroj. Motor výborný, taky jsem míval...at' ti dělá jen radost.

Semiš
Semiš napsal 11.08.18 v 22:33 10b.

super stroj,taky jsem měl tu čest s tou nádrží jsem to měl podobně,nakonec jsem si zvykl ... ať slouží