Moto Guzzi Sport 1200 (2007)

Vlastník nety
Vloženo 22.7.2018
Aktualizováno 23.8.2019

Dlouho jsem jezdil japonské čtyřválce a tohle je úplně něco jiného... ta motorka žije a pomalu si zvykám na V2 a kardan

BMW R 1200 R: moc přetechnizovaná

První dojmy - V2 vibrace kardan charisma

Doplňky na motorce - originál laděný výfuk agostini

Mám za sebou teprve seznamovací jízdu 350 km, ale nepřestává mě překvapovat. Po čtyřválci velká změna, učím se znovu jezdit. Proti banditu pozice sezení více na přední kolo, ale ne nepohodlný, jen si zvyknout, stejně jako na reakce kardanu při rychlejším ubrání plynu
Ale líbí se mi a myslím, že si budeme rozumět. Trochu obávám, jak na tom Itálie bude se spolehlivostí, ale to ukáže čas.

nety
nety napsal 13.10.18 v 11:49

Super, co jezdím kolem komína,tak mg přibývá

Martin1042
Martin1042 napsal 13.10.18 v 08:44 10b.

Paráda To už pomalu vypadá na západočeskej sraz Ať ti dělá radost!

Tygrik75
Tygrik75 napsal 06.08.18 v 10:44 10b.

Ahoj, gratuluji. MG Sport je pecka. Taky už jednu sedlám. Mám také laďák, ale Mistral. Zatím jsme spolu jen měsíc, ale každá jízda je zážitek. Nevím zda si mám víc užívat zvuk na "traktora" při 2000rpm, nebo když točí víc. Prostě boží v každých otáčkách. Pecka je zvuk v garážích při válení na jedničku. ten zvuk je jak když jede lokomotiva "Sergej" (buben Tajgy) . Z reakcí kardanu jsem měl obavy, ale dostalo mě, jak je to plně kontrolované. Když chci, tak pohodí zadečkem a nebo díky skvělé spojce to tam pošlu a rychlosti tam jdou na samet jak v Rolsu.

Kostelník
Kostelník napsal 24.07.18 v 16:07

Sportka je KRÁLOVSKÁ motorka s charakterem. Není to žádná jalovice, která sice rychle běhá, ale v každé ohradě jich okouní 150. Gratuluji k tomuto počinu. Sám jsem měl zrovna taky to štěstí, že jsem pořídil výroční model osmiventilové Sportky (2011). Je šílenější než herák! Od zmáčknutí startéru až po upadnutí ze sedla po 8-10 hodinách ježdění je to absolutní rauš. A dá se to smažit každej den! Jen ten benál něco stojí... Jezdi, jezdi jezdi!

Tom-K
Tom-K napsal 24.07.18 v 15:44 10b.

Neposlouchej povídačky o seroucích se Italkách a užívej tu krasavici.