Yamaha Tracer 7 / 700 (2017)

Vlastník PeterPetrik
Vloženo 15.7.2018
Aktualizováno 15.7.2018

K mojej postave a výške 182 cm si myslím že mi sadla akurat. Je to moja prva veľka motorka tak nemam ju s čim veľmi porovnávať.

Motorka koupena od Petro a spol Prešov

Kawasaki Versys 650: Bola mohutnešia sice aj drahšia.
Honda NC 750X: Jazdil som na DCT ale nejako to nebolo pre mna.
Suzuki DL 650 V-Strom: Nebola možnosť sa na nu pozriet. A nechcelo sa mi ist skoro na druhu stranu republiky.

První dojmy - Zatiaľ sa mi pači všetko. Nemam nejake negatívne dojmy. Mam ju od 12.6.2018 a jazdim kedy možem. Mam na nej najazdene 2100 km. Spoznavam ju pomaličky. Už po 1. servisnej prehliadke.

Doplňky na motorce - Zatial le držiam mobilu a usb zasuvka na nabijanie.

Mam pocit že na nej dosť fuka pri rychlostiach okolo 100km/h. Ani nie tak na hlavu ale na ramena. Budem to musiet poriešit nejakým vačším sťitom proti vetru. Od kupy som mal spotrebu okolo 4,3 l/100km teraz to spadlo na 4 litre čo je dobre si myslim. Verim že pohodovou jazdou to pojde ešte nižšie. Zaťah to ma pekný ani ju v nižších otačkach nepočuť že na nej sedím. Skusil som aj dlší vylet a zatial bez problemov urobit aj cez 350 km po rezervu. Aj ked v príručke piše že rezerva je 3,5 litra viac ako 12 litrou som do nej ešte nenatankoval. A bojim sa ist na doraz kolko tam vojde.